Огляд гри «Brawl Stars»

«Brawl Stars» – об’єднання жанрів MOBA і шутер для мобільних пристроїв з видом зверху. Гра дуже схожа на «Paladins strike», проте, багато в чому їй поступається.

 На момент написання огляду, персонажів в грі 26. Розділені вони по рідкості. Звичайних бравлерів гравець отримує по мірі розвитку в грі. Отримати більш рідкісних бравлерів можна тільки з ящиків. Особливими здібностями персонажі не володіють. Відрізняються тільки типом атаки і її ефектом (підпал, отруєння і т.д.). У кожного персонажа є ультімейт, який заряджається за допомогою нанесення дамагу ворогам. Являє собою вдосконалену звичайну атаку.

Поліпшуються персонажі за допомогою колекціонування та застосування очок сили, які персональні для кожного бравлера і отримуються зі скринь. Примітно те, що отримувати очки сили ми будемо тільки для тих персонажів, які у нас вже є. Відповідно, донат в грі дуже впливає на силу персонажів.

За кожну гру ми отримуємо звичайні і зоряні жетони, які використовуються для відкриття безкоштовних скринь. На щастя, Supercell відійшли від системи годинного очікування цієї події. Також, за перемоги і поразки, ми будемо відповідно отримувати і втрачати трофеї. Від кількості трофеїв залежить ліга, яка, крім приводу для понтів серед друзів, приносить гравцеві нагороди у вигляді скринь, монет, очок сили і безкоштовних ігрових персонажів.

Режимів гри п’ять, відкриваються вони в міру досягнення певної кількості трофеїв і змінюються щодня.

Захоплення кристалів – відкритий для всіх гравців. Бої 3 на 3. У центрі карти є рудник, який періодично викидає на поверхню фіолетовий кристал. Завдання команди – першою підібрати і утримати 10 таких кристалів протягом певного часу. Після вбивства гравця з нього випадають всі кристали, які він зібрав. Їх може підібрати як союзник, так і противник.

Зіткнення – відкривається при отриманні 30 трофеїв. “Королівська битва” на 10 учасників. Поле бою поступово звужується через наближення отруйного туману. По всій карті заховані ящики з поліпшеннями (+ 10% атаки і + 400HP за кожен).

Нагорода за упіймання – 150 трофеїв. Бій в форматі 3 на 3, де за вбивство гравців команда отримує зірки. Нагорода за кожного бійця залежить від того, скільки гравців він вже вбив. Також в центрі карти є бонусна зірка.

Пограбування – 150 трофеїв. Бій в форматі 3 на 3, основною метою якого є злом сейфа команди супротивника. Якщо цього не станеться, переможе команда, міцність сейфа якої буде більше.

Броулбол – 150 трофеїв. Бої в форматі 3 на 3, відбуваються на футбольному полі. На початку матчу в центрі карти з’являється м’яч. Перший персонаж, який торкнеться м’яча, починає його вести. Після захоплення персонаж втрачає можливість завдавати шкоди. Атака і Супер замінюються на удар і подвійний удар по м’ячу. З м’ячем гравцеві потрібно дійти до воріт противника або закинути його в них за допомогою удару. М’яч можна перехопити лише після вбивства персонажа, який його веде. Матч триває до двох голів.

Роборубка – 350 трофеїв. PvE режим на три гравця, де нам доведеться захищати свій сейф від роботів, які будуть хвилями його атакувати. Чим довше ваша команда протримається, тим краще буде нагорода.

Велика гра – 350 трофеїв. Бої в форматі 5 на 1, де останній гравець є Джаггернаутом. Завдання боса виживати як можна довше, а гравців – знищити його.

На 800 трофеї відкривається останній режим гри «особливі події», що представляє модифікації для основних режимів.

Підсумок: «Brawl stars» не сильно радує кількістю і якістю контенту. Незважаючи на це, своєю простотою і коротким часом битв, може надовго затримати навіть самого витонченого гравця.

Платформи: Android, IOS

Огляд гри «Brawl Stars»