Огляд гри “Control”

Зовсім нещодавно, а саме 27 серпня, відбулася прем’єра нової знаменитої гри “Control”. Після виходу трейлера гри було зовсім незрозуміло чого від неї можна очікувати. Посипалося багато як позитивних, так і негативних коментарів. Одні говорили, що в сюжеті тепер зовсім не залишилося інтриги, інші ж з нетерпінням чекали виходу гри.

“Сontrol” – комп’ютерна гра в жанрі шутера від третьої особи. Розробкою гри займалася фінська компанія Remedy Entertainment, видавцем виступила компанія 505 Games.

Офіційно про розробку нової гри стало відомо 11 червня 2018 року. Трохи пізніше компанія Remedy запустила відеощоденник створення гри “Control”. Матеріал, показаний у відеощоденнику, в основному був присвячений головній героїні гри – Джессі Фейд.

Сюжетна лінія гри “Control

Роль головної героїні Джессі Фейд дісталася американській актрисі Кортні Хоуп, яка прославилася завдяки ролі в комп’ютерній грі Quantum Break.

Рудоволоса красуня Джесі Фейд вже більше 17 років безуспішно займається пошуками зниклого брата. Пошуки приводять її в Федеральне бюро контролю, яке займається вивченням всього містичного і паранормального. Головна героїня прямує в офіс директора і знаходить його мертвого в калюжі крові. На підлозі біля тіла Джессі помічає пістолет і з незрозумілих причин піднімає його. З тих самих пір вона сама стає директором бюро контролю.

Як виявляється, будівлю Федерального бюро контролю захопила невідома істота з іншої планети, яка затьмарила розум практично всіх працівників будівлі. Та й в самій будівлі почали відбуватися незрозумілі містичні речі. З усією цією ситуацією і потрібно розібратися головній героїні, тим більше у неї тепер є пістолет.

Варто зазначити, що не всі люди в будівлі потрапили під вплив інопланетного розуму. Джессі Фейд може шукати собі союзників, які в чомусь можуть допомогти або ж дати корисну інформацію. Але кожен з цих людей переслідує власні цілі, тому друзів головна героїня тут не знайде.

Джессі Фейдмен потрібно розгадувати різні головоломки і шифри, дізнаватися і розбиратися в дивних експериментах, які проводили співробітники ФБК.

Події гри відбуваються виключно в будівлі ФБК. Однак, не подумайте, що це занадто просто, адже через вплив потойбічної сили в будівлі постійно змінюється архітектура, коридори і кімнати наповнюються новими завданнями і головоломками.

Геймплей “Control

Як і звично для розробок компанії Remedy Entertainment управління в грі “Control” здійснюється від третьої особи. Головною зброєю в грі є той самий пістолет директора. Не варто думати, що це дуже нудно і одноманітно, адже, як і все в будинку, пістолет може перетворюватися і міняти свої можливості. Також гравцеві доступні телекінетичні і надприродні здібності.

Виконуючи різні завдання і головоломки, Джессі Фейд може здобувати нові здібності і підказки у вивченні потойбічного світу в будівлі.

На жаль, в грі немає кооперативного геймплея. Ця ідея планувалася, але розробникам довелося від неї відмовитися.

Висновок

Автор “Control” – Сем Лейк підготував захоплюючий фантастичний сюжет гри, з великою кількістю головоломок і цікавих завдань, тому навіть найвибагливішим геймерам гра буде до смаку.

Платформи: PC, PlayStation 4, Xbox One.

Огляд гри “Control”