Огляд гри «DiRT Rally 2.0»

«DiRT Rally 2.0» – комп’ютерна гра в гоночному стилі від британської компанії Codemasters. Прем’єра відбулася 26 лютого 2019 року.

Розробник гри всесвітньо відомий тим, що створює найреалістичніші та найскладніші гоночні ігри. «DiRT Rally 2.0», звичайно ж, не є винятком. У той час як основна серія ігор «DiRT» забезпечує більш доступне входження в світ гонок, «DiRT Rally 2.0» аж ніяк не для людей зі слабкими нервами.

Ігровий процес

«DiRT Rally 2.0» – гра, створена для тих, хто любить гонки по бездоріжжю. Кожна траса – це точне відтворення реальних ралійних локацій, а всі 50+ керованих автомобілів можна налаштовувати до найдрібніших деталей. Навіть навчальна академія заснована на реальному місці.

Ви можете найняти, обміняти і підвищити рівень кваліфікації кожного співробітника у вашому штаті. Це дозволить поліпшити ваші показники в гонках і заощадить час при проведенні ремонту та коригувань на контрольно-пропускних пунктах. Якщо ви хочете отримати повний досвід гонок і управління ралійною командою не виходячи з дому, «DiRT Rally 2.0» – це кращий варіант.

Гра охоплює шість різних локацій: Аргентину, Австралію, Нову Зеландію, Польщу, Іспанію і США, кожна з яких представляє унікальні завдання для гравця. Вам доведеться боротися з гравійними дорогами, брудними схилами і багато чим іншим. Кожне місце розташування і зміна ландшафту змусить вас заново вчити все, що ви знали про дріфт або навігацію по нерівностях дороги. І це ще без урахування погоди, яка змінює навколишнє середовище. Адже тільки ви подумаєте, що станете майстром ралі, різкі дощі змусять вас попросити пощади.

Проте, невеликий вибір локацій означає, що буквально за кілька годин ігрового процесу ви побачите все, що може запропонувати «DiRT Rally 2.0» з точки зору різноманітності. Далі ж вам доведеться їздити по тих же трасах тільки зі зміною погодних умов.

«DiRT Rally 2.0» – одна з найскладніших гоночних ігор. Кількість контрольних точок невелика, а доступні повторні пуски вкрай обмежені. Крім того, найменші помилки призведуть до серйозних штрафів, які віддалять від вас перемогу в гонці. Наприклад, якщо ви зіб’єтеся з курсу, то втратите дорогоцінний час, а, повернувшись, будете ще й оштрафовані.

Час, що залишився від гонок ви проведете під капотом свого автомобіля, налаштовуючи його у відповідності до своїх бажань. Це той момент, коли ваші знання про перегони і автомобілі досягають своєї межі, адже в «DiRT Rally 2.0» вам надана унікальна можливість міняти деталі як всередині автомобіля, так і зовні.

Звичайно, як і в будь-якому хорошому гоночному симуляторі, в «DiRT Rally 2.0» ви женетеся за грошима, виграними в гонках, щоб витрачати їх на нові автомобільні змагання. Після багатьох годин гри у вас ледь вистачить грошей на нові шини та оновлення персоналу. Само собою зрозуміло, здатність купувати нові автомобілі була обмежена. Часом у вас ледь вистачить грошей, щоб виправити величезний збиток, нанесений вашому автомобілю в гонці.

Звуковий дизайн в «DiRT Rally 2.0» дуже змішаний. У той час як автомобілі та місцевість створюють чудову, захоплюючу атмосферу, озвучка менш ефективна. Звуки не просто повторюються, вони ще занадто гучні й не викликають жодних емоцій. Ваш другий пілот мляво повторює одні й ті ж привітання або докори знову і знову.

Висновок

«DiRT Rally 2.0» – це симулятор, розроблений для самих хардкорних фанатів гонок по бездоріжжю. Дана гра пропонує один з найбільш захоплюючих ралійних геймплеїв, незважаючи на незначні недоліки.

Платформа: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One.

Огляд гри «DiRT Rally 2.0»