Огляд гри «Far Cry 3»

«Far Cry 3» – третя комп’ютерна гра серії «Far Cry», що відноситься до жанру екшен включаючи елементи рольової гри.

Створенням нової гри займалася студія Ubisoft Montreal за допомогою колег з Китаю та Швеції. Видавцем виступила головна компанія Ubisoft.

Вперше про розробку нової гри ми дізналися в 2011 році, коли компанія-видавець анонсувала новий проект. Прем’єра гри відбулася в листопаді 2012 року.

Гра «Far Cry 3» здобула велику популярність серед користувачів. Через деякий час після прем’єри розробники заявили, що продажі і популярність нової гри перевищили всі їхні очікування.

Сюжет гри

Всі дії гри відбуваються на тропічному острові Рук Айленд. Ми можемо помилуватися красивими картинами природи, які творцям вдалися на славу.

Нам належить грати за Джейсона Броді. Він разом зі своїми друзями вирушають відпочивати на острів. Під час приземлення з літака група молодих людей потрапляють в полон до піратів. Ватажком в банді піратів є неадекватний садист Вааса Монтенегро.

У першу ж ніч головний герой зі своїм старшим братом намагаються втекти. Старший брат навчає Джейсона кільком армійським прийомам безшумної втечі. Однак спроба втекти закінчується смертю брата головного героя. Джейсону Броді вдається продовжити бігти під обстрілами піратів, але останні збивають його з ніг і він падає в річку.

Головного героя рятує Денніс Роджерс, який є головним в групі місцевого опору. Він вважає нашого героя відмінним воїном, оскільки до нього ще нікому не вдавалося вибратися живим від піратів.

Джейсон Броді виконує завдання Денніса Роджерса з метою звільнення острова від піратів. Головному герою вдається врятувати своїх друзів, після чого він перевозить їх в таємне безпечне місце.

В ході всіх подій Джейсона Броді приймає плем’я Ракьят, а його вождь Цитра вважає його неперевершеним воїном. У спільному нападі головний герой вбиває ватажка піратів.

Відправившись до своїх друзів, Джейсон дізнається, що вони були захоплені плем’ям Ракьят. Виходячи з цього в грі «Far Cry 3» передбачаються дві кінцівки:

1) Головний герой зраджує своїх друзів, а сам вступає в інтимний зв’язок з Цитрою. Після цього вона його вбиває і каже, що їх син стане майбутнім вождем племені.

2) Джейсон відправляється на звільнення друзів. Денніс Роджерс в гніві намагається вбити його, але вбиває Цитру, яка заступилася за головного героя. Останніми словами Цитри буде зізнання в любові Джейсону. Група молодих людей в кінці кінців відлітає з острова.

Ігровий процес в «Far Cry 3»

Дії гри відбуваються у відкритому світі, де головний герой може реалізувати практично весь свій потенціал.

Весь геймплей заснований на боях з вогнепальною зброєю. Вам належить виконувати різні завдання і слідувати до головної мети гри.

Головний герой повинен не тільки виконувати поставлені завдання, а й досліджувати навколишній світ і відкривати нові території по карті. Все це принесе нам гроші, які потрібні для купівлі та удосконалення зброї.

У третій частині також присутнє прокачування персонажа і оволодіння новими навичками. Не може не порадувати наявність кооперативного режиму проходження гри.

Висновок

«Far Cry 3» – комп’ютерна гра, яка назавжди запам’ятається своїм захоплюючим сюжетом і насиченими вогнепальними боями.

Платформа: ПК (Windows), PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One.

Огляд гри «Far Cry 3»