Огляд гри «Rage 2»

«Rage 2» – комп’ютерна гра в жанрі шутера з виглядом від першої особи, яка продовжує історію першої гри «Rage», що вийшла в 2010 році.

Цього разу розробкою гри займаються дві компанії – id Software (як і в першій частині гри) та Avalanche Studios. Видавцем і раніше виступила американська компанія Bethesda.

Вперше про розробку гри ми дізналися в травні 2018 року. Прем’єра «Rage 2» відбулася в травні 2019 року.

Сюжет гри

Нагадаємо, що події обох ігор серії «Rage» відбуваються в постапокаліптичному світі. Планета Земля змінилася через зіткнення з величезним астероїдом. Практично все живе було знищено, а планета змінилася до невпізнання.

Деяким людям вдалося вижити завдяки анабіотичному сну в спеціальній капсулі. Після виходу з капсули вижилі побачили, що від їх Землі нічого не залишилося. На поверхні оселилися мутанти, які вважають себе господарями планети.

Після подій «Rage» проходить 30 років. Нашого героя звати Уокер. Він є останнім рейнджером Вайнленда.

Рідне місто нашого героя піддається нападу групи надпотужних мутантів з організації «Правління». Уокер одягає костюм рейнджера і починає битися з ворогами.

Перед початком ігрового процесу герою показується химерний провидящий запис голограми, яка розповідає про секретний план зі знищення організації «Правління» раз і назавжди.

Ігровий процес

З самого початку гри вам потрібно вибрати стать свого ігрового персонажа. Відразу зазначу, що в принципі цей вибір безглуздий, адже будь-якому випадку у них немає єдиної визначальної риси особистості.

У вас є доступ до набору здібностей, а також до величезного арсеналу зброї. Ви можете провести всю гру, використовуючи тільки штурмову гвинтівку і дробовик, які отримуєте на ранньому етапі. Це, безумовно, найефективніша і найнадійніша зброя. Але покладатися тільки лише на гвинтівку і дробовик – значить позбавити себе веселощів у грі «Rage 2». Інша зброя хоч і не настільки ефективна, але дає незабутнє видовище при використанні.

Тільки почавши ігровий процес, ви відразу ж отримуєте список другорядних персонажів, з якими потрібно зустрітися і чимось їм допомогти. Ви можете відвідувати їх в будь-якому порядку, але першим вам потрібно знайти Джона Маршалла в Ганбаррелі. Варто зазначити, що у кожного другорядного персонажа є сюжетні місії, які ви повинні виконати. Це, мабуть, найбільш захоплюючі частини гри.

Між цими місіями і подіями ви зіткнетеся з довгим періодом простого переміщення з місця на місце, пошуку ресурсів та спілкування з трейдерами. До речі кажучи, водіння найслабша частина гри. Всі машини виглядають незграбно і дуже легко збиваються з призначеного курсу. На пустищах ви можете забрати різні машини, але броньована машина, з якої Уокер починає свій шлях, – найкраща з усіх.

Як і в попередній грі, в «Rage 2» головний герой може заробляти гроші. Завдяки цьому ви можете купувати нову зброю, поліпшення до неї та інші боєприпаси.

Кожен з трьох другорядних персонажів має своє власне дерево, яке надає вам різні типи поліпшень. Один для бою, другий для крафту і транспортних засобів, а третій для відстеження ресурсів.

Висновок

Відсутність різноманітності – один з найбільших недоліків «Rage 2». Весь ігровий процес йде по одній і тій же схемі.

Плюсом гри, звичайно ж, є бій. Завдяки наявності величезної кількості різноманітної зброї бойовий процес виходить цікавим, видовищним і різноманітним.

Платформа: Windows, PlayStation 4, Xbox One.

Огляд гри «Rage 2»