Огляд гри «South park: Phone destroyer»

«Руйнівник мобіл» – стратегічна гра для мобільних телефонів від студії ubisoft, дії якої розгортаються у всесвіті «Південного парку».

 Одного разу діти Саус-Парку, зібравшись разом, зрозуміли, що їм нема в що пограти. Серед варіантів були «Ельфи проти магів», «Копи проти грабіжників», «Євреї проти Християн» та інші. Проблему вирішив Картман, який запропонував грати в «Ковбоїв проти індіанців». Але є нюанс: зіграти в гру зможе тільки обраний. Картман йде, а на наш телефон надходить дзвінок від нього. Саме так починається сюжетна кампанія гри.

Після цього нам пропонують створити свого персонажа. Редактору персонажів позаздрив би навіть «The Sims», так як розгулятися реально є де. Можна створити як унікального персонажа, так і наблизиться до вже існуючих в Саус-Парку. Уже на цьому моменті на душі стає тепло від ностальгії за старим мультсеріалом.

В процесі гри ми отримуємо картки персонажів, які мають свої показники дамагу і броні, спеціальні можливості і певну вартість призову. Також картки відрізняються рідкістю і тематикою. Крім карток персонажів в грі присутні карти здібностей. Картки можна отримати за проходження одиночної гри, купити в магазині або вибити з карткових пакетів. Донат в грі присутній, але особливо вплинути на колоду не зможе.

Геймпей, як і деякі особливості карт, прямо запозичений з «Clash royale». Єдина відмінність в тому, що оборонних веж тут ніяких немає. Мета гри – знищити ворожого боса шляхом призову карт за енергію, яка поступово накопичується і відображається в нижній частині екрана. Також був змінений ракурс огляду битви: з виду зверху на вигляд збоку.

Поодинокі місії не затягують, не доносять гравцеві якийсь особливий сюжет, та й взагалі не цікаві. Використовується кампанія тільки для грінда монет і карт. Кожну місію можна пройти 15 разів і, відповідно, отримати 15-кртну нагороду. Сюжет розділений на тематичні блоки: космос, релігія, магія і інші. Так само і колоди збирати можна тільки по одній-двом тематикам. Інакше це виглядало б нерозумно і призвело до дизбалансу в грі. Благо, крім одиночної гри, присутній звичний мультиплеер.

Графіка в грі шикарна. Всі персонажі, яких дуже багато, чудово промальовані і анімовані точно так, як в мультику. Гра повністю двомірна, але задники з паралакс ефектом створюють ізометрію.

Підсумок: геймплей «Руйнівника мобіл» повністю взяли з «clash royale». У грі присутні як карти, які в точності копіюють ігрові механіки оригінальної гри, так і деякі нові. Гра відмінно зайде тим, хто знайомий із всесвітом Саус-Парку. Графіка, різноманітність контенту, озвучка і фірмові жарти на висоті. «Руйнівник мобіл» загубився в магазинах додатків, однак дійсно заслуговує на увагу.

Платформи: Android, IOS

Огляд гри «South park: Phone destroyer»