Огляд гри «Tropico 6»

«Tropico 6» – одна з комп’ютерних ігор серії «Tropico» в жанрі симулятора будівництва, управління та політичного моделювання. Розробкою гри займалася компанія Limbic Entertainment, а видавництвом студія Kalypso Media.

Спочатку прем’єра гри була запланована на 2018 рік. У підсумку гра «Tropico 6» була випущена для платформ Microsoft Windows, macOS і Linux в березні 2019 року, а для PlayStation 4 і Xbox One – у вересні 2019 року.

Сюжет гри

У грі «Tropico 6» вам належить стати президентом і управляти своєю банановою республікою, вибудовуючи її та налагоджуючи внутрішні та зовнішні політичні зв’язки.

Сюжетна лінія гри, в порівнянні з її попередницями, більше не є лінійною. Замість цього вона складається з 15 окремих місій, розкиданих по чотирьом різним епохам. Головний герой може перестрибувати між цими часовими проміжками.

Ігровий процес

Розробники гри внесли в новий проект багато змін у плані ігрового процесу. Однією з них є зміна ігрового движка на Unreal Engine 4 і набагато більший акцент на життя ваших вірних громадян.

З попередніх випусків серії «Tropico» повернулася здатність створення власного президента. Для створення гравця вам буде надано цілий асортимент налаштувань, включаючи вибір статі, зовнішності та одягу свого диктатора. Також повернулася передвиборча мова. Однак перш ніж звертатися до своїх людей, вам потрібно допомогти їм у розвитку фавел, таверн, ферм, фабрик і багато чого іншого.

Ігри серії «Tropico» завжди були представлені островами. «Tropico 6» вперше в серії дозволить вам створювати перевороти, будувати житлові проекти буржуазії, а іноді й проводити вибори у власній мережі приватних островів.

Гра «Tropico 6» включає в себе всі транспортні системи з попередніх частин, але на цей раз нам додали ще кілька. Будівництво мостів між островами дозволяє пересуватися на автотранспорті, але в гори краще піднятися за допомогою нових канатних доріг. Ви також можете відмовитися від тунелів, щоб звести до мінімуму підземний рух.

Доброзичливий президент має можливість розмістити пункти інспекції дорожнього руху, щоб забезпечити безпеку своїх громадян. Більш мудрий правитель використовує ці пункти як спосіб стягнення плати безпосередньо на свій рахунок у швейцарському банку.

Як вже говорилося вище, гра складається з 15 місій, які розкидані по різних епохах. Ці місії спочатку закриті, але вам потрібно всього лише виконати дев’ять з них, щоб розблокувати ті, що лишилися. Існує також три рівня складності – легкий, нормальний і важкий.

Нові завдання в грі

«Tropico 6» має низку нових цікавих завдань. Одним з них є Піратська бухта. Це завдання дозволяє вам проводити набіги на інші народи. Вони можуть бути використані для збору конкретних ресурсів, «найму» людей для роботи на вашому острові, залякування або саботажу інших країн і навіть крадіжки чотирьох з 17 можливих пам’яток, включаючи Ейфелеву вежу, Стоунхендж, Білий дім і Храм Неба в Китаї.

Кожна з цих пам’яток не тільки робить ваш острів архітектурно привабливим, але також надає додаткові ігрові переваги. Наприклад, захоплення Святої Софії не дає острову померти від нестачі охорони здоров’я, в той час як Статуя Свободи робить кожного нового іммігранта, що прибуває на ваш острів, щасливіше і він з більшою ймовірністю проголосує за вас на наступних виборах.

Багатокористувацький режим

«Tropico 6» підтримує багатокористувацьку гру до чотирьох гравців у спільній або змагальній грі. Маючи на вибір дев’ять карт, ви можете попрацювати практично з усіма аспектами гри, перш ніж почати спільний ігровий процес.

Крім багатокористувацької гри, є також режим пісочниці для гравців, які просто хочуть будувати і керувати островом без обмежень.

Висновок

«Tropico 6» повністю оновлює всю інфраструктуру, пропонуючи набагато більше можливостей, ніж попередні ігри серії. Незважаючи на це, «Tropico 6» залишається все тією ж грою на будівництво і управління островами.

Платформа: Microsoft Windows, macOS, Linux, PlayStation 4 і Xbox One.

Огляд гри «Tropico 6»