Прем’єри комп’ютерних ігор цього тижня

Добрий день, шановні читачі! Чи хочете ви завжди бути в курсі новинок гейміндустрії? У цьому вам допоможе наша сьогоднішня стаття, де ви дізнаєтеся про найновіші ігри, прем’єра яких відбудеться в перший тиждень червня 2020 року.

«Diabotical»

«Diabotical» – це багатокористувацький змагальний шутер з видом від першої особи. Розробкою гри займалася шведська компанія The GD Studio, а видавництвом американська компанія Epic Games. Прем’єра гри відбулася 1 червня 2020 року.

Події гри відбуваються у вигаданому всесвіті. Головними героями тут є роботи-еггботи, які в якості розваги подорожують по різних планетах і влаштовують там битви. Вам, як гравцю, належить створити свого еггбота і пройти ігровий процес в одному з трьох запропонованих режимів.

В ігровому процесі «Diabotical» вас однозначно порадує великий та різноманітний асортимент зброї, а також здібності героїв. Розробники надали можливість користувачеві створювати свої власні карти та залучати до них інших гравців.

Платформа: Microsoft Windows.

«Kinda Heroes»

«Kinda Heroes» – невелика комп’ютерна гра в жанрі рольового екшену в стилі фентезі. Розробником і видавцем гри є компанія Hippo Games. Прем’єра гри відбулася 1 червня 2020 року.

Спочатку вам належить вибрати одного з восьми ігрових персонажів. Ваш герой буде захищати різні території від монстрів. Складність тут полягає в тому, що до кожного противника необхідно буде знайти підхід у битві.

Платформа: Microsoft Windows.

«Valorant»

«Valorant» – багатокористувацька комп’ютерна гра в жанрі шутера з виглядом від першої особи. Розробкою і виданням гри займалася компанія Riot Games. Прем’єра гри відбулася 2 червня 2020 року.

Ігровий процес відбувається в форматі командного протистояння 5х5. Кожен гравець має свої унікальні здібності та можливості в ігровому процесі.

Платформа: Microsoft Windows.

«Liberated»

«Liberated» – інтерактивна графічна інді-гра. Розробкою гри займалася польська студія Atomic Wolf, а видавництвом компанія Walkabout Games. Прем’єра гри відбулася 2 червня 2020 року.

Події відбуватимуться у форматі перегляду сторінок коміксу. Ви потрапите в дуже похмурий світ недалекого альтернативного майбутнього, де населення стало заручниками влади та технологічного прогресу.

Влада почала намагатися контролювати кожен крок населення через камери відеоспостереження, соціальні мережі, комп’ютерні дані. Вся гра складається з чотирьох розділів, у яких показується одна історія з точки зору різних персонажів. Головний герой повинен організувати протистояння проти ситуації, що склалася.

Платформа: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows.

«Spirit Oath»

«Spirit Oath» – це стратегічний пригодницький екшн. Розробкою і виданням гри займалася компанія Triangle Square. Прем’єра гри відбулася 2 червня 2020 року.

В ігровому процесі «Spirit Oath» вам необхідно буде відбудувати практично знищений світ. Але, зробити це не так просто, адже багато інших істот будуть намагатися захопити ваші землі. Тому ви повинні будете протистояти їм та захищати свою територію.

Думати вам доведеться не тільки про землю, а й про її населення. Чим краще буде життя населення, тим сильніше ви будете. Своїх бійців необхідно буде лікувати, і давати їм необхідне обмундирування та зброю. Барвистий ігровий світ, відмінна графіка та унікальний стиль гри не дозволить вам залишитися байдужим до даної гри.

Платформа: Microsoft Windows.

Прем’єри комп’ютерних ігор цього тижня