Трохи про настільні ігри і які вони бувають?

У попередній статті ми з вами говорили про те, чим же зайняти себе під час карантину і одним з пунктів було те, що варто згадати про настільні ігри. Ми залишили в тій статті зовсім маленький список настільних ігор, але зараз я хочу вам розповісти про ці ігри більш детально і ще згадати якісь нові або ж давно забуті старі.

Перша гра «Монополія». Вона має дуже хорошу репутацію і можна сказати, що вона у цієї гри просто непохитна. У такій грі «залипне» не тільки дитина, а й навіть дорослий. Вся причина такої поведінки в тому, що «Монополія» – це гра, де є побудова особливих взаємини між усіма гравцями. Тут також притаманний дух суперництва, але він не тільки може роз’єднати людей, а й навпаки об’єднувати їх.

Ще однією цікавою грою, про яку ми не говорили в попередній статті – це гра «Емпатіо». Техніка цієї гри нагадує навіть техніку спецслужб щодо з’ясування внутрішнього світу самого злочинця. Це так звані методи тестування претендентів на посади в дуже великі корпорації. І всім, звичайно ж, цікаво дізнатися «Хто водиться в тихому болоті». Але не лякайтеся, це по суті лише гра. Вона насправді дуже цікава і захоплююча. Але щоб добре грати в цю гру вам знадобиться ваша уява.

Цікава гра «Тік так бум». Від цієї гри всі отримують масу задоволення не тільки коли виграють, а й взагалі в процесі самої гри, вибачте за тавтологію. Так якщо ця така цікава бомбочка вибухає у ваших руках, то від сміху утриматися просто неможливо. Суть такої гри полягає в тому, щоб якомога швидше назвати слово, яке відповідає заданим умовам і передати бомбочку наступному гравцеві. І, я думаю, ви вже здогадалися, що та людина, в чиїх руках ця бомбочка вибухне, має так зване штрафне очко. А вже в кінці гри та людина, в чиїх руках дуже багато вибухнуло бомб, і вона ніяк це все не компенсувала, програє. Я більш, ніж впевнена, що така гра буде цікава не тільки дітям, а й дорослим, адже вони теж діти, хоча й великі.

Гра, яка підходить не тільки для великої компанії, але можна в неї спокійно зіграти і удвох. Це гра «Кортекс». Її перевага в тому, що тут можна побудувати безліч ігрових ситуацій. А правила, як і в будь-який інший настільній грі, досить прості. Коли ви в них добре вникнете, то повірте, що цей тренажер інтелекту вас захопить. І, до речі, ця гра підходить не тільки для дітей, а й дорослим теж буде цікаво.

І наостанок розповім про давно забуту гру «Морський бій». Я думаю, всі згадають, як вони малювали на листочках всі ці схеми і закривалися рукою від сусіда по парті. Така гра користувалася попитом в школі на дуже нудних уроках. Ось давайте уявимо, що карантин – це дуже нудний урок. Але тепер вам не потрібно креслити якісь схеми, адже є вже готова настільна гра «Морський бій». Пам’ятайте, що тут вам знадобиться не тільки логіка і стратегічне мислення, але й вміння керувати цілим ігровим полем, корабликами і фішками для потрапляння.

Ось бачите, настільних ігор дуже багато і кожна гра може мати якусь свою перевагу. Проте, як кажуть – «На кожен товар є свій покупець». Так і тут: на кожну гру знайдеться любитель. Якщо вам подобається більше думати і вирішувати якісь логічні завдання, то вибирайте такі ігри, як «Морський бій», а якщо вам подобається щось більш творче, то вам безумовно сподобається гра «Емпатіо», хоча і в цій грі вам пригодиться логічне мислення і вміння думати стратегічно.

Всі названі нами ігри не мають певних обмежень для якоїсь вікової категорії. Це абсолютно нейтральні ігри, які сподобаються як дітям, так і дорослим. І захоплення від них буде безліч.

Трохи про настільні ігри і які вони бувають?