Чого очікувати від гри «The Last of Us Part II»?

Привіт, дорогі читачі! Сьогоднішню статтю ми хочемо присвятити попередньому огляду однієї з найочікуваніших ігор 2020 року – «The Last of Us Part II».

Ще в 2011 році трейлер гри «The Last of Us» викликав справжній фурор серед користувачів і критиків. Коли в 2013 році відбулася прем’єра першої гри, її успіх важко було переоцінити. «The Last of Us» била всі рекорди з продажу і скачування та заслужено посіла своє місце в списку кращих ігор 2013 року.

Але, тоді ще ніхто не здогадувався, що нас чекає продовження улюбленої історії про виживання Джоела та Еллі. 3 грудня 2016 року компанія-разробник Naughty Dog на прес-конференції оголосила про розробку другої частини гри і вперше презентувала трейлер. Тепер всі шанувальники серії з нетерпінням чекають виходу «The Last of Us Part II».

Що стосується прем’єри гри, то вона могла відбутися ще в лютому цього року. Однак через пандемію, викликану коронавірусом, прем’єра гри була відкладена на 19 червня 2020 року.

Сюжет гри

«The Last of Us Part II» є продовженням історії першої гри. Події розгортаються через 5 років після подій «The Last of Us». На момент гри пройшло вже двадцять п’ять років після катастрофи, викликаної мутацією гриба кордицепс. Як і в першій частині дії гри зосереджені на території США, хоча після страшних подій її вже важко впізнати.

Головною героїнею гри, якою вам і належить управляти, є дівчина Еллі. У цьому вже є одна з ключових змін, адже в «The Last of Us» нам пропонували грати в ролі Джоела. На цей раз чоловік є другорядним персонажем.

На момент гри Еллі вже виповнилося 19 років. Вона намагається будувати своє життя, вступивши в одну з громад. Але, її починає долати почуття ненависті до своїх кривдників, і дівчина відправляється в дуже небезпечну пригоду.

Ігровий процес

Нова гра відноситься до жанру пригодницького бойовика з елементами стелс-екшену з виглядом від третьої особи. Ігровий процес був дуже змінений і вдосконалений. Розробники запевняють, що вони створили абсолютно новий ігровий процес і колосально переробили ігровий движок. Все це дозволило отримати різноманітний, динамічний і цікавий геймплей.

Як і в «The Last of Us» головними противниками в грі є мутанти, «Цикади» і ворогуючі релігійні угруповання. Розробники пропрацювали можливості та інтелект всіх супротивників, тому вам нудьгувати точно не доведеться. Вони зможуть по-своєму спілкуватися і готувати вам засідки.

Головною перевагою Еллі є її спритність переміщення. Саме тому героїня часто вдаватиметься до переховування під машинами, в траві, в будь-яких ущелинах, з метою уникнути бою та поразки. Варто відзначити, що в новій грі була значно вдосконалена система крафту і додано нову зброю. Що стосується бою, то тут вам буде надано величезну кількість варіацій.

Навколишній світ став значно різноманітнішим та цікавішим для вивчення. Тепер у грі відсутні безпечні зони, якими ви могли користуватися в «The Last of Us». У новій грі вам завжди потрібно буде залишатися напоготові.

Зіграти в «The Last of Us Part II» ви зможете тільки в одиночному режимі виключно на платформі PlayStation 4.

Висновок

«The Last of Us Part II» – гра, яка обіцяє бути гідним продовженням своєї популярної попередниці.

Платформа: PlayStation 4.

Чого очікувати від гри «The Last of Us Part II»?