Чи варто грати в «Destroy All Humans!»?

На цьому тижні 28 липня 2020 року, відбулася прем’єра нової гри «Destroy All Humans!». Розробкою гри займалася німецька компанія Black Forest Gamesот, а видавництвом австрійська компанія THQ Nordic.

Сюжетна лінія гри

Ця гра, безперечно, є класикою. Злісний прибулець, який отримав ім’я Cryptosporidium-137 (або, якщо коротко, Crypto) здійснив посадку на Землю у 1959 році. Він відразу ж приймається за знищення роду людського, щоб зібрати їх ДНК.

Навіщо прибульцям наша ДНК? Виявляється, вони не можуть розмножуватися, але в нашому генетичному коді закладені нитки, які інопланетяни можуть використовувати для свого розмноження.

Ігровий процес

Перша частина гри була випущена в далекому 2005 році. Компанія THQ Nordic прийняла рішення, що прийшов час не тільки повернути до життя Crypto, але і поліпшити його, щоб він виглядав приголомшливо на сучасних платформах.

Оновлення оригінальної гри настільки численні, що їх важко оцінити без паралельного порівняння. Команда Black Forest Games з нуля відновила всі ігрові ресурси гри 2005 року. Проте, відразу стає очевидно, що розробники повністю переробили гру. Наприклад, ось деякі з нововведень: всюди зелена трава, з’явився світловий движок, вода має чудовий вигляд, 60 кадрів в секунду, дозвіл 4K, а анімація просто чудова.

У блискучих срібних рукавах Crypto є кілька нових хитрощів. Перш за все, Crypto тепер може ходити і жувати жуйку одночасно. Також він може наелектризовати групу корів за допомогою Zap-O-Matic, а іншу кинути в сусіднє озеро.

Механіка польоту для реактивного ранця Crypto виглядає більш плавною та всенаправленою, в той час як в оригінальній грі цей процес виглядав жорстким і досить фіксованим в чотирьох основних напрямках.

Заскочивши на космічний корабель Crypto, ви знайдете безліч свіжих анімацій на кожній поверхні. Маленькі вогні мерехтять і обертаються, а бічні частини корабля світяться. Зрозуміло, що команда витратила багато часу на те, щоб схема управління відповідала поточному поколінню комп’ютерних ігор.

Променева гармата на космічному кораблі в значній мірі поліпшена. Вибухи тепер мають кращі димові та вогняні шлейфи. Коли будівлі вибухають, від них відлітають уламки на всі боки. В оригіналі пожежі майже відразу ж гасли.

Єдина реальна проблема нової гри – це озвучення. Команда розробників вдосконалювала все аудіо в грі до глянцевого блиску, навіть повертаючи голоси оригінальних акторів, щоб перезаписати їх персонажів. Можливо, через це не вистачило часу усунути проблему повторень голосу серед всіх NPC.

Всього в грі «Destroy All Humans!» є 22 місії, що складають близько 11 годин геймплея. Ви можете повернутися до будь-якої попередньої місії, щоб спробувати витягти додаткову ДНК з необов’язкових підцілей. Ви також можете зіткнутися з додатковими проблемами, такими як гонки, побоїща, руйнування будівель і багато іншого, щоб отримати більше ДНК.

Всі ДНК живлять ваші апгрейди, дозволяючи вам модернізувати різну зброю для головного героя та його корабля. Жодне з цих поліпшень саме по собі не потрібно, але вони дійсно полегшують виконання більш складних місій. Крім того, де ще ви можете виконати місію, в якій вас попросять вбити десятки корів, що дасть вам бонусні бали до 3-зіркового рейтингу?

Висновок

«Destroy All Humans!» – це просто один з кращих ремейків, які нам представлені в 2020 році.

Платформа: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Stadia.

Чи варто грати в «Destroy All Humans!»?