Головне про ремейк «Demon’s Souls»

У 2009 році користувачі побачили першу версію «Demon’s Souls» на платформі PlayStation 3. Тоді гра отримала позитивні відгуки, запропонувавши гравцям захоплюючий та особливий ігровий процес. Тепер перед компанією-розробником Bluepoint постала нова задача – перезапустити улюблену всіма гру на платформі PlayStation 5. Чи вдалося це їм, ми з’ясуємо в нашій сьогоднішній статті.

Що чекає користувачів у ремейку 2020 року?

Користувачів, які раніше грали в «Demon’s Souls», в ремейку чекають кілька сюрпризів. Які ж ці сюрпризи: хороші чи погані?

З одного боку, багато фанатів будуть щасливі пройти «Demon’s Souls» з невеликими поліпшеннями якості та візуальною реконструкцією. З іншого боку, «Demon’s Souls» 2020 року вийшла швидше ремастером, ніж ремейком, що розчаровує тих користувачів, які сподівалися на більш значну роботу команди розробників.

Гарна новина полягає в тому, що гра 11-річної давності як і раніше така ж складна, чарівна і творча. Дизайн рівнів у стилі фрістайл, за допомогою якого ви можете проходити глави гри в будь-якому порядку, неймовірно унікальний і надає вам повну свободу. Широкий вибір ігрових класів та параметрів налаштувань, що роблять величезний вплив на досвід гравця, забезпечує високий рівень ігрового процесу.

Формула, яка надихнула незліченну кількість наступних ігор, настільки ж ефективна, як і багато років тому. І все це незважаючи на те, що змін навряд чи достатньо для того, щоб цю версію можна було вважати повноцінним ремейком.

Звичайно, головний спосіб показати всі поліпшення «Demon’s Souls» – це зробити гідну презентацію гри. Вона яскрава, зоряна і різко контрастує з оригіналом. Відтворені персонажі та опрацьовані до дрібниць пейзажі просто захоплюють дух. Звуковий супровід також на висоті. І це дійсно одне з головних досягнень ремейка, в порівнянні з жахливо потворною грою «Demon’s Souls» 2009 року.

Однак, крім презентації, розробникам ще є що вам показати. Команда Bluepoint зробила життя геймера простіше і створила більш чистий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також можливість відразу побачити довговічність вашої зброї. Жодна з цих змін, звичайно ж, не є настільки сильною, щоб кардинально змінити стиль гри. Але, фанати гри 2009 року обов’язково оцінять цю зміну, адже стара гра славилася своєю незграбністю.

На жаль, на кожне невелике поліпшення є одна або дві речі, які не змінилися, хоча і повинні були зазнати змін. Вантажопідйомність, наприклад, залишається вкрай неприємною механікою. Тут залишається ліміт на те, скільки ви можете речей забрати з собою. Але, розробники передбачили можливість відправляти предмети прямо в ящик для зберігання, якщо у вас недостатньо місця для їх перенесення при собі.

Ще одна область, в якій «Demon’s Souls» 2009 року можна було поліпшити, – це грубий ігровий цикл. Система лікування вимагає витратних матеріалів, які необхідно поповнювати, неодноразово вбиваючи ворогів або збираючи душі. У новіших іграх серії ця проблема була вирішена, але «Demon’s Souls» 2020 року не була позбавлена цієї вади.

Висновок

«Demon’s Souls» – чудова гра, яка повернула до нового життя оригінал 2009 року завдяки деяким корисним поліпшенням. Хоча багатьом користувачам може здатися, що у розробника просто руки не піднялися кардинально змінити і доопрацювати оригінальну гру.

Якщо ви фанат серії ігор «Souls», вам обов’язково варто звернути увагу на цей ремейк.

Платформа: PlayStation 5.

Головне про ремейк «Demon’s Souls»