Ігри на карантині 2

Остання на сьогодні стаття також буде про ігри. І я думаю, що варто продовжити цю рубрику ігор, в які можна пограти на карантині, щоб було весело, і можна було зв’язатися зі своїми друзями або зав’язати якісь дружні відносини з раніше незнайомими людьми.

Для любителів футболу та інших активних розваг я хочу представити таку гру, як Fifa 20. Вона є поширеною на таких платформах, як Xbox One, Switch. Хтось скаже, що творці даної гри просто ледарі і вони не бажають впроваджувати якісь нововведення. Але факт залишається фактом. Подібні ігри є все таки більш веселими для проведення часу в колі друзів у реалі або ж в режимі онлайн. Це, як стара добра традиція. Це те ж саме, що їсти на Новий рік олів’є або пити шампанське.

Зараз, коли всі провідні Ліги встали на паузу, хочеться повернути колишні відчуття нормальності, взяти на себе управління найкращими командами з усього світу. Неважливо, який режим ви оберете для гри – з незнайомими людьми або ж грати на пару зі своїми друзями. За допомогою цієї серії ви можете навіть забути про сумну реальність і знайти нову позицію. Тим більше, що у Fifa 20 можна грати онлайн.

Друга гра – Mortal Kombat 11. Що ж по платформах? Вона доступна на платформі PlayStation 4, як і попередні, а також на Xbox One, Google Stadia. У цій грі ви не знайдете моментів про милих тварин або про спільне готування по типу «Пекельної кухні» або щось ще. У моменти, коли у вас накопичується злості дуже багато, ця гра стане певним порятунком. Адже у вас тепер є джерело, куди можна подіти тимчасову агресію.

Mortal Kombat 11 – не нова гра, але приємно усвідомлювати, що ось такі криваві баталії можна створити онлайн, але не створювати їх в реальності. Ви всю свою злість віддаєте ворогам в Mortal Kombat 11, а в реальність вже повертайтеся нормальною і спокійною людиною. Ця гра більше підходить для локального режиму, але не означає, що про онлайн потрібно забувати. Користуйтеся різними варіантами гри і пам’ятайте, що це не та гра, яка була в минулому році. Вона все ж оновилася, має багато нових бійців і, безумовно, нові можливості.

Divinity: Original Sin 2. Якщо говорити про платформи, на яких вона поширена, то це такі як: PlayStation 4, безумовно, Xbox One, Switsh. Коротше, за стандартом. Але, на відміну від всіх попередніх ігор, про які ми писали, ця гра вимагає дуже багато зусиль, якщо ви дійсно хочете її добре пізнати, і багато часу.

Вона має хорошу основу і пропонує розглянути відмінну історію і вже пророблений світ. Однак з одного клацання не вдасться влитися в ігровий процес повністю. Але, коли ви зможете вже нарешті зібрати свою команду з друзів, тоді і зможете відправлятися на багатогодинні пригоди. І взагалі, ця гра захопить вас на кілька тижнів. Головне пам’ятати, що це все таки світ не справжній.

No Mans Sky поширена на меншій кількості платформ – ПК, PlayStation 4 і Xbox One. Але можна сказати, що вона є однією з пам’ятних. Вона гідна вашої уваги тому, що тут є нові алгоритми, нові місії, персонажі. До того ж, це відмінний спосіб забути на деякий час про Землю, і нагадати собі про інші види Всесвіту. Плюсом є, безумовно, те, що вона підтримується онлайн і допоможе разом з друзями налаштовувати глобальні бази, вивчати нові світи. Але знову ж таки, не занурюйтесь повністю в гру, пам’ятайте про реальність. Вона ж набагато важливіша, навіть в умовах карантину, безперечно.

Ігри на карантині 2