«KARDS: The WWII Card Game» – незабутній картковий досвід

Ігри на військову тематику не є чимось новим, хоча зазвичай вони існують в шутерах, покрокових стратегічних іграх і так далі. Чому б не взяти за основу історію Другої світової війни і не перенести її в інший жанр? Компанія 1939 Games саме так і зробила, випустивши свою нову гру в квітні 2020 року.

«KARDS: The WWII Card Game» – гра, яка надасть вам шанс поборотися в силах союзників за допомогою карт. Вийшло не ідеально, але досить весело.

Сюжет гри

«KARDS: The WWII Card Game» починається з того, що в якості стартової колоди ви вибираєте одну з п’яти основних націй: США, Великобританію, Німеччину, СРСР або Японію. Ви отримуєте стартову колоду тієї країни, яку виберете. Ваша мета – перемогти інших чотирьох в битві та розблокувати їх відповідні стартові колоди.

Ігровий процес

Перш ніж ви зможете дістатися до іншої частини гри, ви повинні перемогти кожну націю та заробити свої стартові колоди. Це свого роду навчання, яке дозволить вам освоїтися, перш ніж зустрічатися з іншими людьми в багатокористувацькому режимі. У «KARDS: The WWII Card Game» перемога легкою точно не буде.

Коли ви розблокували п’ять стартових колод, то можете грати проти інших гравців. У вас є два режими: битва і драфт (одиночна кампанія перебуває в стадії тестування і може бути додана пізніше).

Битва – це коли ви вибираєте колоду, а потім шукаєте опонента онлайн. Драфт – це режим, де карти випадково беруться з колоди і викладаються перед вами. Цей режим триває до тих пір, поки ви не виграєте сім битв або не програєте три. Залежно від того, скільки перемог ви отримаєте до моменту його закінчення, вам будуть вручені певні нагороди (золото, колоди карт й інше).

Двома основними відмінностями драфта є те, що ви не можете залишити жодну з карт, які використовували під час партії, а також вам потрібно платити золото, щоб брати участь у цьому режимі. Почати партію коштує всього 15 золотих, але якщо ви досить успішні, ви повернете золото назад. Золото ви отримуєте, виграючи матчі в бойовому режимі, а також виконуючи деякі завдання.

Битва починається тоді, як ви знайдете противника. У обох гравців є колоди, що містять по 40 карт, і вони беруть чотири з них на початку матчу.

У обох гравців у лівій частині екрана є пул ресурсів, схожий на манну, названий кредитами. Вони використовуються для розгортання карт на лінії підтримки, переміщення їх на передову, а також для атаки. На першому ході гравці отримують тільки один кредит, але він збільшується з кожним новим ходом. Наприклад, на четвертому ході ви будете витрачати чотири кредити, незалежно від того, скільки ви використовували в попередньому ході. Кредити не переносяться з черги в чергу, тому не намагайтеся накопичити їх. Це, на жаль, означає, що будь-які невикористані кредити просто зникають.

У верхньому лівому кутку кожної карти є номер, який вказує вартість кредиту. Управління кредитами є надзвичайно важливим аспектом гри, як і управління лінією фронту. Якщо ви не будете ретельно планувати, вам доведеться відчути смак поразки.

Мета кожного бою – знищити штаб-квартиру своїх противників, яка представлена картою HQ на лінії підтримки. Карта HQ за замовчуванням має 20 рівнів захисту, які можуть бути збільшені за рахунок певних карт. Коли рівень досягає 0 – гравець програє.

Те, як ви атакуєте штаб, залежить від того, які карти у вас є і як виглядає поле битви. Поле битви складається з двох ліній підтримки (по одній для кожного гравця) і лінії фронту. Тільки один гравець може мати підрозділи на лінії фронту одночасно. Якщо інший гравець хоче перемістити туди загін, він повинен знищити всі протиборчі загони на лінії фронту.

Всі карти юнітів мають значення атаки в лівому нижньому кутку і значення захисту у правому нижньому кутку. Значення атаки показує, скільки шкоди вони завдають у бою, а значення захисту показує, скільки у них здоров’я. Тепер важливо врахувати, що незалежно від того, хто атакує, обидва підрозділи, які беруть участь в бою, завдають шкоди один одному.

Висновок

«KARDS: The WWII Card Game» – це карткова гра про Другу Світову Війну. Вона поєднує в собі карткову гру з керуванням ресурсами. Вам потрібно буде ретельно продумати, які карти ви використовуєте і коли, якщо хочете домогтися успіху.

Платформа: Windows.

«KARDS: The WWII Card Game» – незабутній картковий досвід