Комп’ютерні ігри, які виходять на цьому тижні

Любите завжди залишатися в курсі всіх новинок гейміндустрії? Тоді ця стаття точно для вас. Тут представлений список комп’ютерних ігор, прем’єра яких відбудеться на цьому тижні.

«Hardspace: Shipbreaker»

Ця гра запропонує вам відправитися в космічну подорож від корпорації LYNX. Ваша головна мета – демонтувати несправні космічні кораблі та захопити з них все найкорисніше.

Розробником гри виступила компанія Blackbird Interactive, а видавцем – Focus Home Interactive. Прем’єра гри відбулася 16 червня 2020 року.

Платформа: PlayStation 4, Xbox One, Windows.

«Summer in Mara»

У новій пригодницькій грі під розробкою та видавництвом компанії CHIBIG, S.L.U. вам потрібно навчитися основам землеробства і оволодіти різними ремеслами. Все це дасть вам можливість досягти головної мети гри – облагородити свій острів та борознити простори океану.

Прем’єра гри відбулася 16 червня 2020 року.

Платформа: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Windows, Linux, Mac OS.

«Barn Finders»

Компанія Duality Games 16 червня 2020 року представила світу свою нову пригодницьку гру-симулятор під назвою «Barn Finders».

В ігровому процесі вам належить виступити людиною, яка повинна дослідити комори та занедбані приміщення з метою знахідки корисних речей. Подальша задача проста – як можна вигідніше продати знайдену річ.

Платформа: Windows.

«The Waylanders»

Цей рольової пригодницький екшн 16 червня 2020 року нам представили компанії GATO STUDIO і Gato Salvaje S.L. У новій грі ви опинитеся в незвичайному світі Ірин. Ви будете подорожувати і битися. Різноманітність ігрових персонажів та їх особистих можливостей дозволить вам кілька разів пройти гру і не сумувати в бойових моментах.

Платформа: Windows.

«Among Trees»

Розробником і видавцем гри «Among Trees» виступила компанія FJRD Interactive. Прем’єра гри відбулася 16 червня 2020 року.

У новій пригоді геймери опиняться всередині величезного лісу. Тут потрібно буде прилаштуватися до усталеного лісового життя, побудувати собі житло, знайти їжу і одяг.

Платформа: Windows.

«Desperados III»

Багато користувачів і шанувальників серії ігор очікували прем’єру приквела до гри «Desperados: Wanted Dead or Alive». І нарешті 16 червня 2020 року компанія-розробник Mimimi Games, а також компанії-видавці THQ Nordic і THQ презентували нову тактичну гру під назвою «Desperados III».

У черговому продовженні серії ігор «Desperados» події незмінно розгортаються на Дикому Заході. Головним героєм виступає все той же дивовижний стрілок Джон Купер. В незрівнянній атмосфері Дикого Заходу ви зможете познайомитися з багатьма персонажами та їх історіями, обзавестися, як вірними друзями, так і найлютішими ворогами.

Ігровий процес почнеться з того, що вам запропонують п’ять персонажів на вибір. При виборі варто звернути увагу на те, що кожен з персонажів має свої вміння, навички та історію. В процесі проходження ігрових завдань вам потрібно буде на всі сто відсотків використовувати свої вміння, щоб досягти успіху або, принаймні, залишитися в живих.

Платформа: PlayStation 4, Xbox One, Windows.

«Disintegration»

Компанія-розробник V1 Interactive і видавець Private Division 16 червня 2020 року представили нам свою нову гру – «Disintegration». Гра відноситься до жанру науково-фантастичного шутера з виглядом від першої особи.

Через неминучу катастрофу деяка частина населення вирішує на час переселитися в тіла роботів, що допоможе їм вижити. Цей процес відомий як «інтеграція». Хоча інтеграція носить лише тимчасовий характер, воєнізоване угрупування під назвою «Район» стала наддержавою і почала примушувати всіх людей до процесу інтеграції.

Вам належить виступити в ролі інтегрованих повстанців, які будуть боротися проти насильницької інтеграції інших людей.

Платформа: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One.

Комп’ютерні ігри, які виходять на цьому тижні