Найстрашніші атракціони з усього світу

Вітаю вас, милі читачі! Як і обіцяли в одній з попередніх статей, ми сьогодні будемо говорити знову про небезпечні розваги. Але на цей раз мова піде про найбільш незвичайні і деякою мірою страшні атракціони. По суті, є дуже багато різних способів отримати гостроту відчуттів, але атракціони – це, напевно, те, що найпростіше. Ви згодні з таким твердженням? Або, можливо, у вас є способи простіше навіть самих атракціонів? Якщо так, то обов’язково діліться.

Кататися на цьому атракціоні дійсно страшно. І це Колосус. Він розташований в одному із парків англійського міста Чертсі. На сьогодні даний атракціон багато хто називає американськими гірками із звивистими і закрученими доріжками. Ви собі уявляєте, наскільки це може бути страшно і захоплююче? Цьому є підтвердження.

Ось навіть довжина траси становить близько 850 метрів, а максимальна висота шляхів – 30 метрів. І, звичайно ж, головним козирем є швидкість самої вагонетки. Вона становить приблизно 65 кілометрів на годину. За цей час і насолодитися краєвидами можна, і гарненько злякатися або ж просто отримати заряд нескінченної енергії та безліч адреналіну.

Але є ще й інші захоплюючі атракціони. Навіть, наприклад, той самий «Летючий Голландець». Безумовно, він не такий страшний, як попередній. Але свою родзинку також має. «Летючий Голландець» – це так звана катапульта, яка розташована на 35 метрах від землі. Для затятих любителів екстриму це явно не буде чимось супер класним або супер страшним. Але якщо ви боїтеся висоти, то це привід перебороти цей страх.

Така катапульта, як ми вже назвали даний атракціон, все ж є одним із найстрашніших у світі сучасності. Капсули злітають на висоту 35-40 метрів. Родзинка атракціону в тому, що на деякий час люди залишаються на такій висоті, а потім, коли оператор відпустить кнопку блокування – летять стрімко вниз. І тоді вже точно, серце в п’яти йде, як люблять говорити в таких випадках.

А що ви скажете з приводу атракціону «Катапульта»? Я можу сказати вже, що такий політ не кожному під силу. Чому ж? Цей пітерський атракціон з парку «Диво-острів» багатьох приваблює до себе. Але є досить таки страшним. Він складається всього з трьох масивних колон і тросів, а висота даної конструкції 54 метра. У чому ж суть «Катапульти»? Суть в постійному підкиданні самої запущеної капсули. І коливатися самі капсули можуть дуже довго. Та й ще, вони можуть постійно перевертатися навколо своєї осі. Тоді світ закрутиться вам в голові в прямому сенсі цього слова. Мені вже прям страшно і недобре стало. І це я ще там не була.

У мережі «Інтернет» ви могли не раз бачити відео, де показували страхітливі фрагменти, які були зняті про черговий атракціон. І називається він «Над дахом світу». І справді, назва дуже добре описує всю суть такого атракціону. Даний атракціон знаходиться на казино-готелі «Стратосфера Лас-Вегас». Так є три способи, як налякати себе й інших одночасно. Особливо, якщо ці інші твої близькі.

Перший спосіб – це карусель «Insanity», друге – вежа «Big Shot» і, безумовно, «X Scream». І цей атракціон, напевно, найбільш страшний з усіх, що є. І ви можете подумати, що туди ніхто не ходить. Але це ж не так. Якби все так і було, то сенс тримати даний атракціон відкритим. Можливо, це ви просто не любитель екстриму, а хтось же навпаки катається по всьому світу тільки для таких відчуттів.

Найстрашніші атракціони з усього світу