«Necrobarista»: сюжет та ігровий процес

Сьогоднішню статтю ми присвятимо дійсно незвичайній та нестандартній комп’ютерній грі. Ви здивуєтеся, наскільки могутньою та зворушливою історією виявиться «Necrobarista».

Багато хто чекав смішного, хоча і не дуже стильного, візуального роману про баристу Медді, яка намагається воскресити мерців. Однак практично ніхто не був готовий до такої кількості дотепності, самоаналізу і просто нищівної емоційності цієї гри.

Вихід гри повинен був відбутися ще в 2019 році, але з якихось причин був перенесений на 22 липня 2020 року.

Сюжет гри

«Necrobarista» розповідає історію дивного маленького кафе «Термінал», розташованого між царством живих і мертвих. Управляється в кафе весела Медді. Їй допомагає наставник, довгоживучий колишній власник, та Ешлі. Медді стикається з низкою проблем, найбільш очевидною з яких є «часова заборгованість», яку створив «Термінал».

Хоча «Термінал» і розташований в Австралії, але він також знаходиться прямо на порозі між світами живих і мертвих. Саме тому тут обслуговуються клієнти з обох сторін. Існує тільки одне правило: мертвим дозволено затримуватися тільки на двадцять чотири години, перш ніж вони повинні пройти далі. Якщо вони затримуються довше, то у «Терміналу» виникає «часова заборгованість».

Ці правила створені не власниками «Терміналу». Вся справа в тому, що ті з мертвих, хто затримуються, порушують природний порядок речей і створюють дефіцит часу. Медді завжди відчуває слабкість до нещодавно померлих людей, і не може змусити себе кинути ці втрачені душі в наступне царство.

Десять епізодів комп’ютерної гри «Necrobarista» стрибають вперед і назад у часі, даючи уявлення про багатьох персонажів. Цим самим ми дізнаємося історію та секрети «Терміналу». Стрибки у часі також знайомлять нас з невеликою кількістю допоміжних персонажів, кожен з яких такий же химерний і чарівний, як і головні персонажі.

Ігровий процес

Гра «Necrobarista» представлена, як візуальний роман, але це не зовсім так. Швидше це кінематографічний візуальний роман, а це значить, що ви будете спостерігати серію кат-сцен. Тривимірні сцени мають затінені осередки з яскравими колірними палітрами.

Вся гра відрізняється високим стилем, а зміщення камери тільки додає сюрреалістичного і надприродного відчуття всієї гри. Як і у візуальному романі, тут немає озвучення персонажів. Також вам потрібно буде здійснювати натискання клавішею, щоб просуватися далі, а не просто дивитися нерухомі портрети.

Персонажі в «Necrobarista» виглядають природно та емоційно. Особливо хочеться відзначити, наскільки чудовий саундтрек гри. Кожна пісня приголомшлива, починаючи від сумного «Confluence» (головна мелодія), до злегка тривожного «Nostalgia Trip».

Висновок

Незважаючи на оманливу безглузду назву, «Necrobarista» – дивовижно глибока і зворушлива розповідь про втрату, доброту, вину та сім’ю, яку ви обираєте. Химерні, складні персонажі в поєднанні з неймовірно унікальним, незабутнім стилем і убивчим саундтреком створюють багатошаровий, захоплюючий світ, повний секретів, духів, роботів, підземного бійцівського клубу і більш ніж декількох чашок дійсно чудової кави.

Однозначно раджу звернути увагу на гру «Necrobarista».

Платформа: Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, Mac OS.

«Necrobarista»: сюжет та ігровий процес