Огляд гри «Avicii Invector»

Кожна людина погодиться, що музика – неймовірно важлива частина нашого повсякденного життя. Вона використовується для передачі емоцій, заспокоєння, підняття настрою та супроводу найважливіших подій нашого життя.

Сьогодні я хочу поговорити з вами про музичну гру «Avicii Invector» від шведського розробника Hello There Games і видавця Wired Productions. Ця гра присвячена пам’яті шведського ді-джея Avicii (Тіма Берглінга).

Прем’єра гри відбулася 10 грудня 2019 року. Через десять місяців вийшло доповнення до гри «Avicii Invector», про яке ми з вами поговоримо в нашій наступній статті.

У чому суть ігрового процесу?

Гра «Avicii Invector» заснована на 25 хітах Тіма Берглінга, написаних протягом багатьох років. Ці хіти імпортовані в ритм-гру, де вам належить управляти космічним кораблем. Прекрасна данина поваги покійному артисту доповнена фантастичним саундтреком і складним, але цікавим ігровим процесом.

У грі вам належить стати пілотом-космонавтом, який літає з місця на місце в пошуках шоколаду. При цьому головний герой нахабний і крутий, тому епізодичні сюжетні сцени варто обов’язково подивитися.

Геймплей «Avicii Invector» повністю обертається навколо вас і вашого управління космічним кораблем. Точка огляду камери знаходиться зверху і ззаду корабля. З грою простіше буде справитися користувачам, знайомим з грою «Guitar Hero». Вам будуть приходити замітки, за якими ви повинні будете натиснути ту чи іншу кнопку, яка відповідає певній ноті.

У грі є три смуги руху: ліва, центральна та права. Кнопки можуть з’являтися в будь-якій з цих смуг. Можливо, це вам здасться простим, але ці три смуги – не єдине, про що потрібно турбуватися.

Справа в тому, що шлях, по якому ви летите, має форму трикутника, тобто над вами розташовані дві нахилені стелі. Замітки можуть бути розміщені на будь-якій ділянці цих стель. І тут справа навіть не в своєчасному знаходженні цих заміток. Через те, що вони розташовані зверху, вам потрібно буде стрибнути туди і дістати їх.

Як і в іграх серії «Guitar Hero», ви можете програти пісню, а, отже, і певний етап гри, якщо пропустите занадто багато нот. Як зрозуміти, що ви робите щось не так? Для цього в нижній частині екрана є індикатор, який показує відсоток успішно завершеної пісні. Для успішного проходження потрібно 75% виконаної пісні, тому вам потрібно переконатися, що ви не закінчуєте пісню нижче цього порога. Запам’ятайте, навіть якщо ви закінчите всю пісню, але не наберете 75% успіху – ви провалите гру. Це, звичайно, досить висока вимога для новачка жанру.

Кампанія «Avicii Invector» розбита на кілька локацій, кожна з яких містить від чотирьох до п’яти пісень. Ви можете відтворювати пісні в будь-якому місці в будь-якому порядку, але ви не можете перейти до наступного місця, поки не закінчите всі пісні в поточній локації. Ще гра містить додатковий розділ з трьома бонусними піснями.

Висновок

«Avicii Invector» – прекрасна данина поваги покійному ді-джею Тіму Берглінгу. Завдяки фантастичному саундтреку, науково-фантастичній графіці та захоплюючому ігровому процесу вам захочеться проходити гру знову і знову. Єдине, що може вас засмутити, так це відсутність багатокористувацької онлайн-ігри.

Платформа: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Огляд гри «Avicii Invector»