Огляд гри «Beyond Blue»

У певний момент життя кожен з нас мріяв вивчати або хоча б насолодитися океанським дном. Одних це бажання привело до професійної діяльності, інші ж просто захоплюються дайвінгом.

Хочете, нехай навіть віддалено насолодитися океанським дном? Тоді вам точно підійде нова гра компанії E-Line Media під назвою «Beyond Blue». Ця гра покликана дати вам можливість стати дайвером та дослідником глибоководних океанських просторів.

Трохи про проходження гри «Beyond Blue»

«Beyond Blue» – це навіть не стільки гра, а скоріше можливість отримати цінний інтерактивний досвід вивчення океанського дна. На відміну від комп’ютерної гри «Manеater», в «Beyond Blue» немає абсолютно ніякої загрози для гравця. Ніякого жаху виживання, ніякого переховування, боротьби, зброї або небезпеки. Замість цього вам пропонується спокійний геймплей.

У грі вам належить стежити за подвигами Мірай, яка займається дайвінгом з нещодавно сформованою дослідницькою групою. Мірай та її маленька команда озброєні надсучасними іграшками та гаджетами, які дозволяють їм стати ближче до океанських мешканців, ніж будь-коли раніше. Ви зможете взаємодіяти з океанським життям способами, які раніше були неможливі.

Тут немає зброї або чогось подібного, замість цього ви будете плавати з одного місця в інше і робити прекрасні знімки. Мірай найбільше захоплена китами, і історія «Beyond Blue» веде її слідом за кашалотами, з якими вона раніше стикалася до подій гри.

Дослідження цієї сім’ї китів буде головною рушійною силою оповіді «Beyond Blue», яка розбита на кілька глав. Починаючи з дрібних глибин і занурюючись в темну безмежну океанську глибину, Мірай транслює деякі зі своїх занурень.

У перервах між цими главами Мірай повертається на свій маленький химерний підводний човен, де героїня зможе спілкуватися і взаємодіяти з іншими персонажами. Всі події гри відбуваються повільно, плавно, спокійно, але при цьому залишають багато емоцій і тем для роздумів.

Крім того, на підводному човні у вас є можливість переглянути та вивчити деякі дані, зібрані під час занурення. Є невеликий стіл з голографічним проектором, де ви можете детально вивчити кожен свій знімок. Мірай зможе за допомогою одного знімка дізнатися не тільки різні характеристики поведінки, але і невеликі факти про конкретну тварину.

Крім того, на борту у вас також буде час для перегляду невеликих відеокліпів, які ви розблоковуєте після кожного розділу історії. Це справжні відеокліпи з документальних фільмів, таких як «Блакитна планета 2», і всі вони в деякому роді пов’язані з подіями в оповіді «Beyond Blue».

Візуально «Beyond Blue» виглядає досить непогано, тварини добре змодельовані і виглядають як аналоги реального світу. Гра добре відображає масштаб цих тварин. Текстури досить гарні, а кольори красиво поєднуються з яскравим морським життям. Звукове оформлення заслуговує похвали завдяки реалістичному відображенню звуків океану та його мешканців.

Висновок

«Beyond Blue» – гра, звичайно ж, не для всіх. Це повільна, але досить мирна гра, де ви зможете повністю розслабитися і насолодитися природою.

Платформа: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Microsoft Windows, Linux, Mac OS, tvOS.

Огляд гри «Beyond Blue»