Огляд гри «Desperados III»

Про цю комп’ютерну гру ми вже згадували в одній з попередніх статей. Відразу зазначу, що, незважаючи на те, що прем’єра «Desperados III» відбулася зовсім недавно, гра вже здобула величезну популярність і знайшла своїх фанатів.

Сюжет гри

Гра починається з того, що молодий Джон Купер відправляється на місію разом зі своїм батьком. Тут він дізнається, як залишатися непоміченим, як відволікати і перемагати своїх супротивників.

Після короткого навчання ми вирушаємо в часи, коли Джон Купер вже став дорослим і опинився на борту пограбованого поїзда. В кінцевому підсумку Купер об’єднує свої зусилля з непростими союзниками, щоб протистояти спільній загрозі.

Ігровий процес

За своєю суттю «Desperados III» – це тактична гра в реальному часі, схожа на серію «Commandos» і «Shadow Tactics: Blades of the Shogun». В процесі гри вам буде поставлений набір завдань. Для їх вирішення вам доведеться використовувати унікальні навички своєї команди і вибирати найбільш зручні способи роботи.

Можливо, ви будете використовувати навички метання ножа Купера, щоб повільно усувати ворогів, або віддасте перевагу використанню відволікаючих монетів для виконання тих же завдань, не завдаючи шкоди противнику. Вибір в будь-якому випадку за вами.

Персонажі гри

Щоб зрозуміти ігровий цикл «Desperados III», вам потрібно, перш за все, познайомитися з персонажами гри. Якщо ви грали в «Shadow Tactics», то вам будуть знайомі деякі персонажі «Desperados III», але тут присутні і зовсім нові особистості. Своє знайомство давайте почнемо з Джона.

Джон Купер – здатний боєць на всіх дистанціях, який може метати ножі та здійснювати тихі вбивства, або ж використовувати свою пару пістолетів. Його підроблені монети також відвернуть увагу більшості ворогів, що робить його кращим бійцем у вашій команді.

Гектор – великий мисливець на ведмедя і старий друг Джона. Він може тихо вбивати навіть найсильніших ворогів, заманюючи їх в пастку гучним свистом. У нього також є двоствольна рушниця, за допомогою якої ви можете вбити відразу декількох ворогів.

Кейт О’Хара – хамелеон групи. Вона може спокійно красти важливі предмети, але не може вбивати і зв’язувати ворогів. Кейт може відволікати ворогів, фліртуючи з ними.

Док Маккой – медик групи, здатний перев’язати будь-якого з п’яти членів команди. Він також отримав сумку з вибуховим порошком і жахливим шприцом зі смертельним вмістом.

Дії гри «Desperados III» відбуваються на американському півдні, в тому числі на болотах Нового Орлеана. Саме там ми зустрічаємося з Ізабеллою. Вона, як практик вуду, може стріляти по ворогу за допомогою стріли контролю над розумом. Її кішка Стелла здатна відвернути увагу більшості ворогів завдяки своїй милості.

Ігрова механіка «Desperados III»

Тепер, коли ви знаєте команду, давайте поговоримо про ігрову механіку. У «Desperados III», як і в інших іграх цього жанру, головним аспектом є координація та огляд території.

Кожен ворог має обмежену дистанцію зору, а також область, яку він може бачити досить добре на відстані. Саме тому ви повинні завжди чітко розуміти і розраховувати, де ви залишитеся непоміченими, а де вас відразу ж уб’ють. Зрозуміти, що вас помітили можна по конусу зору, який починає набувати жовтий колір. Як тільки він повністю заповнюється, спрацьовує сигналізація і ворог вас знаходить.

«Desperados III» однозначно не є лінійною грою. Хоча кожен рівень повинен бути пройдений по порядку. Всього 16 місій, плюс п’ять бонусних, які відкриваються після виконання певних умов. Ви можете вирішувати будь-які завдання в будь-якому порядку і так, як вважаєте за потрібне. Ви можете стріляти зі зброї і намагатися прокласти собі шлях до перемоги, хоча боєприпаси обмежені, і добувати їх більше з ящиків в навколишньому середовищі ризиковано.

Висновок

«Desperados III» – одночасно знайома і абсолютно нова гра. Вона дуже схожа на «Shadow Tactics: Blades of the Shogun», але цілий ряд поліпшень і деякі зовсім нові персонажі роблять гру новою та унікальною.

Платформа: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One.

Огляд гри «Desperados III»