Огляд гри «Dwarrows»

Як всім добре відомо, відеоігри бувають різних форматів, розмірів та можливостей для ігрового процесу. Один з найулюбленіших аспектів ігор – це дослідження. Деякі ігри роблять з дослідження рутину і через це не особливо цінуються геймерами. Ті ж, які роблять дослідження частиною корисного та приємного ігрового процесу, є кращими.

Якщо дослідження досить захоплююче, то, чесно кажучи, бій не має великого значення. Саме на цій концепції компанія Lithic Entertainment Inc. створила і випустила в кінці лютого 2020 року свою нову гру під назвою «Dwarrows». Ця гра фокусується на розвідці, управлінні селищем та ресурсами, а також на вирішенні головоломок.

Персонажі гри

Сюжет гри «Dwarrows» обертається навколо гномів. Їх історія включає трьох поселенців, яким доручено створити селище і виростити співтовариство.

У кожного поселенця є свої унікальні інструменти для досягнення цієї мети:

• у будівельника є свій молот;

• у шахтаря – кирка і звичайна сокира;

• у дослідника – провісник скарбів і здатність бігати.

Ігровий процес

Ваші основні завдання з розвитку селища – залучення сільських жителів, будівництво споруд і поліпшення умов. Збалансуйте ці три завдання, і ви на шляху до успіху.

Той, хто знайомий з іграми з управління господарством і тому подібним, знає, що якщо ви хочете домогтися успіху, вам потрібно багато планувати. Якщо ви хочете, щоб люди переїхали у ваше селище, то ваш перший крок – побудувати будинки. На ранньому етапі у вас будуть доступні тільки намети, але все це ви можете вдосконалити в процесі гри. Основний спосіб зробити це – використовувати верстак і перейти на вкладку «Дизайн».

Як тільки ви побудуєте щось кілька разів, ви зможете використовувати план цієї структури на вкладці «Дизайн». Вибравши два креслення, ви можете об’єднати їх в щось нове. У разі наметів це призводить до маленького будинку. Невеликий будинок дає двоповерховий будинок і так далі. Ця конструктивна особливість може бути застосована практично до всіх конструкцій, які ви можете побудувати.

Після того, як ви побудували житло для людей, прийшов час провести набір жителів. Людей ви можете знайти практично скрізь. Щоб вони приєдналися до вашого селища, варто їх просто ввічливо про це попросити. Якщо у вас є місце для них, вони негайно переїжджають.

Чим більше людей в селі, тим більше корон ви збираєте у вигляді податків. Корони – версія валюти цієї гри. Податки стягуються кожні 20 хвилин ігрового часу, що не так вже й погано, особливо якщо ви зібрали достатню кількість жителів. Корони можна використовувати для оновлення інструментів та оплати проїзду. У всьому світі «Dwarrows» є платні ворота, які вимагають від вас одноразової оплати за їх використання та отримання доступу до нових районів.

Коли у вас з’являться жителі, ваша наступна задача – переконатися, що їхнє життя у вашому селищі краще, ніж в колишньому місці. Вам потрібно буде побудувати ферми, щоб забезпечувати їх їжею, туалети і лазні, щоб вони залишалися чистими, та різні інші споруди. Сенс в тому, щоб зробити їх щасливими і не допустити навіть думки про вихід з вашого селища.

Успіх вашої спільноти вимірюється культурою, економікою та якістю життя населення. Ці три аспекти оцінюються від однієї до п’яти зірок, а підвищення всіх трьох аспектів успіху до рівня наступної зірки призводить до підвищення загального рейтингу вашого селища. Кожна структура піднімає один або декілька з вищезазначених аспектів, тому важливо будувати відповідно до того, що вам потрібно.

Коли ви досліджуєте світ, ви зіткнетеся з людьми, які запропонують вам виконати квести. Вони дають різні нагороди, такі як ресурси, уламки душі та луна-артефакти. Ви також можете отримати ці речі, виявивши їх прихованими по всьому світу або вирішивши додаткові головоломки, розкидані по землі.

Висновок

«Dwarrows» об’єднує міське будівництво, управління ресурсами, рішення головоломок і мирне дослідження в один з найприємніших ігрових процесів.

Платформа: Windows.

Огляд гри «Dwarrows»