Огляд гри «Ghost of Tsushima»

17 липня 2020 року відбудеться вихід нової комп’ютерної гри під назвою «Ghost of Tsushima». У нашій сьогоднішній статті пропонуємо вам поговорити про сюжет та ігровий процес очікуваної гри і вирішити, чи варто витрачати на неї свій час.

Сюжет гри

Дії гри відбуваються в далекому 1274 році, коли монголи вперше вторглися на територію Японії та хотіли завоювати острів Цусіма. Як ми бачимо, сюжет гри заснований на реальних історичних подіях, що, звичайно ж, додає їй інтересу.

Головним героєм гри є самурай Дзин Сакай. Він разом з родичами та іншими самураями організовує протистояння монгольським загарбникам, але, на жаль, його військо зазнає поразки. Дзин Сакой – єдиний з протиборчих самураїв залишається в живих. Тепер, як останній з самураїв, він повинен самотужки протистояти загарбникам і захистити свій острів.

Ігровий світ

В огляді гри «Ghost of Tsushima» на окрему увагу заслуговує навколишній ігровий світ.

Розробникам на диво добре і реалістично вдалося передати всю красу японської природи. До того ж, в процесі проходження гри у гравця не виникає відчуття, що все навколо якесь несправжнє, адже навіть на дивовижної краси пейзажах, є певний відтінок війни.

Відразу хочеться відзначити те, що в грі дуже багато насильницьких картин, які відображають весь жах подій, що відбуваються. Наприклад, герой неодноразово буде натикатися на ущент спалені села та їх убитих жителів. Дзин Сакой під час своєї подорожі також побачить далеко не одного повішеного жителя острова, який, мабуть, не бажав визнавати завойовників.

Все це дозволяє цілком реалістично передати страшні картини тих часів.

Ігровий процес

«Ghost of Tsushima» – комп’ютерна гра, що відноситься до жанру пригодницького бойовика з відкритим світом. Розробкою гри займається американська компанія Sucker Punch Productions, а видавництвом знаменита відеоігрова компанія Sony Interactive Entertainment.

Головним в проходженні гри «Ghost of Tsushima» є бій та дослідження навколишнього світу. Що стосується бою, то тут все досить-таки просто і розробники не внесли нічого нового. У вас буде певна кількість зброї, яку ви за допомогою проходження додаткових завдань можете покращувати. Бою в грі дуже багато. Щоб виграти Дзин Сакой повинен постійно виконувати додаткові завдання, покращувати зброю, броню і здобувати нові можливості.

Дослідження навколишнього світу в «Ghost of Tsushima» має першочергове значення, адже це дозволить покращувати можливості гравця. Варто відзначити, що в грі немає будь-якої карти або компаса. Ваш герой настільки добре знає свій острів, що йому це зовсім не потрібно. Він орієнтується за вітром, який вказує вірний шлях напрямку, по птахах, які летять до гарячих джерел і по тваринах. Місця для дослідження не так вже й багато, адже територія острова Цусіма невелика.

Контактувати з неігровими персонажами марно, адже вони ніяк на вас не зреагують. Їм доручено висловити свою промову, але вони не можуть відповісти на будь-які ваші питання.

Висновок

«Ghost of Tsushima» – непогана комп’ютерна гра на історичну тематику, яка заслуговує вашої уваги.

Платформа: PlayStation 4.

Огляд гри «Ghost of Tsushima»