Огляд гри «Othercide»

«Othercide» – стратегічна комп’ютерна рольова гра від компанії-розробника Lightbulb Crew. Видавництвом гри займалися компанії Focus Home Interactive і LBC Games.

Прем’єра гри відбулася в 2019 році.

Сюжетна лінія гри

Гра «Othercide» має дуже просту сюжетну лінію, яка відходить на задній план, коли починається активний ігровий процес.

У двох словах, вам доведеться взяти під контроль Доньок, яких створила Червона Мати, щоб вийти і битися з жахливими істотами. В ході гри поступово ви будете отримувати нову інформацію про світ, ворогів та союзників.

Ігровий процес

У грі «Othercide» дуже приваблюють візуальні ефекти. Незвично, що розробники створили гру в трьох класичних кольорах – чорному, білому та червоному. Це, безумовно, зіграло свою роль і зробило кошмарних істот ще страшнішими.

«Othercide» має унікальне обертання на типовій тактичній RPG. У вас все ще будуть бали дії та бали визначення ходів, але от працювати вони будуть трохи інакше. У вас буде доступ до більшої кількості балів, ніж ви зазвичай використовуєте за хід, оскільки якщо ви пройдете хід за 50 балів, то опинитеся вище на часовій шкалі. Що це за графік? Він визначає порядок поворотів і є ключовим елементом гри.

У героїв є спеціальні здібності, які можуть допомогти зробити додатковий хід позачергово, відсунути ворогів назад, а також є відкладені атаки, що активуються на пізнішому етапі. Цей графік – фантастична ідея, яка досить добре реалізована в ігровому процесі «Othercide».

Варто відзначити, що як вороги, так і ваші Доньки можуть загинути всього лише за кілька ударів, тому ви повинні постійно контролювати хід бою. Для цього вам потрібно зрозуміти сильні та слабкі сторони Доньок.

У грі «Othercide» у вас є три класи на вибір:

• Соулслінгер – майстерно управляє дворучним пістолетом;

• Майстер клинків – орудує гігантським мечем, який завдає величезної шкоди супротивникам;

• Щитоносець – служить танком з великою кількістю здоров’я та броні.

Клас Соулслінгер сильний проти слабких, м’ясистих ворогів, але марний проти істот з обладунками. Майстер клинків рухливий і володіє достатньою силою, щоб знищити навіть самих броньованих супротивників, однак у нього мало здоров’я і броні. Щитоносець дуже сильний у здоров’ї та броні, але завдає мало шкоди супротивникам.

В ігровому процесі ви повинні добре розбиратися не тільки в союзниках, але і у своїх ворогах. З цією метою «Othercide» дає вам інформацію про ворогів. Ви можете бачити, що всі вороги атакують по-різному. Деякі атакують найближчу Доньку, інші – найдальшу, треті атакують в залежності від того, де вони знаходяться на часовій шкалі, а найбільш досвідчені шукають Доньок, які вже беруть участь в бою і нападають на них. Через це ви повинні добре подумати, де кого з Доньок розмістити.

При вступі в бій, ви можете взяти з собою тільки трьох Доньок, і в цьому є певна стратегія. Ви повинні враховувати їх рівень та силу. Доньки не зцілюються самостійно. Ви повинні пожертвувати іншими Доньками, щоб зцілити їх, і ви можете зробити це тільки в тому випадку, якщо вони рівні або вищі за силою.

Граючи в «Othercide», ви почнете розблоковувати спогади. Це потужні поліпшення, такі як підвищення здоров’я всіх Дочок на 15%, додатковий удар ворогам на 15% або здатність воскрешати Доньок.

Висновок

«Othercide» – це захоплююча тактична рольова гра. Тут є дуже багато варіантів стратегічних ходів для вашого використання, тому нудно вам точно не буде.

Платформа: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows.

Огляд гри «Othercide»