Огляд гри «Sea of Thieves»

Багатьом хотілося б відправитися у відкрите море в пошуках пригод. І це саме та фантазія, яку британський розробник Rare сподівається представити у своєму творінні 2018 року – «Sea of Thieves».

Варто відзначити, що компанія Rare знайома нам як творець таких дуже популярних ігор, як «Banjo-Kazooie», «Perfect Dark» і «Viva Pinata». Багато в чому гра «Sea of Thieves» більш амбіційна, ніж всі попередні роботи компанії. Піратська пригода, яку вони прагнули створити, обіцяла забезпечити ідеальне онлайн-середовище, де гравці зможуть вільно розповідати свої власні історії. І хоча гра «Sea of Thieves» має деякі огріхи і багато можливостей для зростання, розробники, безумовно, досягли своєї основної мети.

Сюжетна лінія гри

«Sea of Thieves» – це гра, яка дозволить втілити в життя ваші піратські фантазії, враховуючи ваші бажання і переваги. Хочете шукати острови втрачених скарбів? Дійте. Хочете вистежити небезпечних скелетів-мародерів? Беріть шаблю і зробіть це. Віддаєте перевагу керуванню торговим кораблем? Якщо це ваша мета, то вперед. І, звичайно, ви можете просто почекати, поки інші команди виконають всю важку роботу, а потім влаштувати їм засідку та зібрати всю здобич для себе із залишків затонулого судна.

У «Sea of Thieves» немає ні історії, ні основного квесту, ні навчання, ні будь-яких реальних довгострокових цілей. Швидше, це гра, в якій вам належить зібрати свою піратську команду і створити свою власну історію.

Ігровий процес

«Sea of Thieves», звичайно, комп’ютерна гра не для всіх користувачів. Насправді, вона може бути навіть не для більшості людей. Гра іноді зажадає від вас високий рівень співпраці протягом тривалих періодів часу, коли ви пливете у відкритому морі та воюєте з ворожими екіпажами. Все це може виявитися вкрай невдалим моментом, якщо ви не будете постійно спілкуватися і працювати разом в ідеальній гармонії.

Гра також сувора. Наприклад, ви можете витратити дві години, борючись за видобуток у форті, а потім зробити одну помилку та розбити ваш корабель у відкритому морі, або потрапити в засідку ворожої команди і втратити все в одну мить. За десятки годин в грі ви відчуєте тріумфи, які змусять вас встати і закричати, та несамовите розчарування від невдачі.

Карта ігрового світу досить обмежена за обсягом. Хоча це величезна територія з безліччю островів, лише кілька наземних масивів вам дійсно запам’ятаються.

Для гравців, які шукають більшого, ніж полювання на скелетів, переправлення вантажів через море і напад на інші команди в грі «Sea of Thieves» буде мало цікавого. Але розробники заявили, що «Sea of Thieves» – це гра, яка з часом буде розвиватися, а поповнення внутрішньоігрових подій планується вже найближчим часом.

В однокористувацькому режимі вам швидко може стати досить нудно. Якщо ви шукаєте гру, щоб грати поодинці, «Sea of Thieves» однозначно не для вас. Ви, швидше за все, зможете виконувати завдання низького рівня тільки в темпі равлика, і якщо ви зіткнетеся з ворожим кораблем, то втратите все і відразу.

Однією з основних проблем в «Sea of Thieves» є відсутність різноманітності стилів в процесі накопичення золота і прокачування персонажів. Для гри, де настройка персонажа і корабля – єдина реальна прогресія, на даний момент просто не вистачає різноманітності.

Одна з найсильніших сторін «Sea of Thieves» – в її презентації. Візуально гра абсолютно чудова, з голови до п’ят. Звучання в грі «Sea of Thieves» не менш вражаюче: пульсуючі мелодії піратів під час бойових зіткнень і звуки ніжних океанських хвиль.

Висновок

«Sea of Thieves» – приємна гра, яка здатна нескінченно розважати компанію друзів. Тим не менш, вона має неймовірний дефіцит організованого контенту, занадто мало варіантів настройки і потребує більшої та різноманітнішої карти світу.

Платформа: Xbox One, Windows 10.

Огляд гри «Sea of Thieves»