Огляд гри «Star Wars: Squadrons»

Говорячи про ігри в жанрі симуляторів космічних польотів, відразу ж згадуються ігри «Wing Commander», «Privateer», «Star Wars: TIE Fighter» і «Star Wars: X-Wing», що стали вершиною жанру. Але, з дати їх виходу пройшло багато часу і до сих пір не з’явилася гра, здатна перевершити лідерів цього жанру. Чи зможе студія-розробник Motive Studios повернути чарівність космічних польотів випуском своєї нової гри «Star Wars: Squadrons»? Про це ми з вами сьогодні й поговоримо.

Сюжетна лінія гри

Дії гри відбуваються в привабливій та незвіданій частині історії «Зоряних воєн» – момент відразу після битви при Ендорі та руйнування другої Зірки Смерті. Незважаючи на святковий фінал «Повернення джедая», війна закінчилася не відразу.

Фактично, смерть Імператора Палпатіна дала поштовх новій атаці. Її метою було знищення кількох ключових планет за допомогою зброї для боротьби зі зміною клімату. Бої тривали майже 30 років між битвою на Явіні-4 та піднесенням Першого Ордена.

В ході всіх подій Імперія значно зменшилася, а смерть Імператора і Дарт Вейдера породила новий опір за лідерство. Республіка переживає зміну режиму керівництва і стає Новою Республікою.

Сюжет гри «Star Wars: Squadrons» зосереджений на боротьбі за владу представниками, які не є великими героями, але розбираються з наслідками минулих років.

Ігровий процес

Замість того, щоб вибрати якусь одну сторону бою, вся ігрова кампанія чергується між Новою Республікою та Імперією, розповідаючи історію обох сторін конфлікту. Це дозволить вам повністю оцінити історію з усіх боків. Повна ігрова кампанія займе у вас від восьми до десяти годин на одному рівні складності.

На початку гри вам буде надано корабель, без якого не обійтися при виконанні ігрових місій. Але коли ви зайдете в мультиплеєр, то побачите, що і Республіка і Імперія мають по чотири своїх кораблі. Ці кораблі розділені на класи:

• винищувачі;

• перехоплювачі;

• бомбардувальники;

• підтримка.

Таким чином, у Імперії ви побачите СІД-винищувачів, СІД-бомбардувальників і СІД-женців, а у Новій Республіці будуть винищувачі X-Wing, A-Wing, Y-Wing та U-Wing для боротьби.

У кожного корабля є характеристики вогневої потужності, швидкості і загальної міцності. Вони мають очевидне значення в битві. Під час польоту ви можете регулювати свою потужність, додаючи додаткову потужність до двигунів, щитів або військової потужності, все залежно від ваших бажань та можливостей. Кожен корабель складається приблизно з півдюжини компонентів, які ви можете налаштувати під свою місію.

Команда розробників хотіла зробити «Star Wars: Squadrons» максимально доступною грою. З цією метою вони розробили чотири рівні складності геймплея, починаючи від сюжетного режиму (менш небезпечні вороги, просте управління, багато допомоги при прицілюванні) і закінчуючи Ейсом (всі винищувачі неймовірно тендітні, а великі кораблі – це смерть в русі). Усередині цих рівнів складності ви також можете змінити поведінку при наведенні і кількість візуальних даних.

У грі «Star Wars: Squadrons» також присутні три багатокористувацьких режими – «Повітряний бій», «Бій флоту» (рейтинговий) і «Битва флотів проти штучного інтелекту» (без рейтингу). Є два режими навчання, які допоможуть вам освоїти ази майбутнього бою, перш ніж ви поринете в мережу. На момент запуску користувачеві буде доступно шість карт для багатокористувацької гри, але в майбутньому з’явиться ціла плеяда можливих доповнень.

Висновок

«Star Wars: Squadrons» не тільки виправдовує всі очікування шанувальників, а й набагато перевершує їх. Підтримка віртуальної реальності протягом всієї гри робить цю гру грою мрії.

На закінчення скажу, що «Star Wars: Squadrons» – це гідне продовження кращих комп’ютерних ігор в жанрі симуляторів космічних польотів. А якщо ви ще й фанат «Зоряних воєн», то краще гри вам просто не знайти.

Платформа: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows.

Огляд гри «Star Wars: Squadrons»