Огляд гри «Two Point Hospital»

«Two Point Hospital» – одна з кращих комп’ютерних ігор в жанрі економічного симулятора. Розробником гри виступила британська студія Two Point Studios, а видавцем компанія Sega.

Прем’єра гри відбулася в кінці серпня 2018 року.

Ігровий процес

Виникає відчуття, що гра «Two Point Hospital» створена для того, щоб повернути вам дитячі спогади ігор «Lionhead» або «Sims». В ході проходження гри будьте готові лікувати деякі дурні хвороби та побудувати процвітаючу медичну організацію.

Лікарня «Two Point Hospital» дозволяє вам стати її послом. З цієї ролі ви керуєте повноцінним лікарняним бізнесом. Гра обертається навколо найму персоналу і будівництва кімнат.

Насправді немає необхідності будувати лікарню – на кожному з п’ятнадцяти рівнів вам пропонується порожній шаблон для створення майбутнього жвавого медичного центру. Щоб перейти в нову будівлю, необхідно отримати 1-зірковий рейтинг, розширивши свою лікарню за рахунок збільшення ресурсів. Після цього ви можете продовжити або залишитися в обраній вами лікарні, щоб поліпшити її ще та отримати 3-зірковий рейтинг.

Найм та управління командою інтуїтивно зрозумілі. Ви можете переглянути список претендентів, який включає в себе веселі некваліфіковані заяви. Навички та здібності заявника також доступні для перевірки.

Отримавши роботу, ваш новий член команди може бути поміщений в будь-яке місце для виконання ряду завдань. При необхідності співробітники візьмуть справу в свої руки і будуть орієнтуватися на більш насущні проблеми. Результатом всього цього є автономна і надійна робоча сила. У цьому вже є відмінність «Two Point Hospital» від багатьох ігор-симуляторів, де вам доводиться нервово доглядати за вашою командою.

Для додаткового індивідуального підходу ви можете дати імена персоналу і одягнути його. Щоб завершити збалансовані відносини між роботодавцем і працівником, ви можете стимулювати працівників до більш високої оплати праці і підвищенню продуктивності. В цілому, управління вашою командою медсестер, прибиральників і лікарів не стане рутиною.

Настільки ж простим є процес будівництва. Зі списку креслень ви можете легко побудувати кімнату. Все, що вам потрібно зробити, це вказати мінімальні розміри (наприклад, 4 × 4), розмістити пару необхідних елементів, і це все. Розширення кімнати або додавання предметів збільшує її рівень «Престиж», що підвищує щастя, як персоналу, так і пацієнтів, а також цінність вашої лікарні.

Існує широкий вибір кімнат, кожна з яких має власне обладнання, яке лікує певні захворювання. Клініка De-Lux, наприклад, лікує тих, хто страждає «легковажністю» – хворобою, через яку у людини замість голови буде лампочка. Апарат O-Luxe витягує лампочку і поміщає оригінальну голову пацієнта на тіло. Це всього лише один з багатьох прикладів абсурдних хвороб та їх настільки ж дивних методів лікування.

Варто відзначити, що були випущені два DLC: снігова людина і острів Пебберлі. Вони додають в цілому шість нових рівнів на додаток до п’ятнадцяти в основній грі, а також купу інших речей, таких як кімнати, хвороби, предмети і т.д.

Висновок

«Two Point Hospital» – приклад правильного симулятора, який володіє асортиментом можливостей та неповторною чарівністю.

Плюси гри:

• включені DLC;

• поліпшення жанру симуляції;

• гумор.

Мінуси гри:

• випадкові повторення;

• складне мікрокерування.

Платформа: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Mac OS, Windows, Linux.

Огляд гри «Two Point Hospital»