Особливості ігрового процесу «13 Sentinels: Aegis Rim»

Привіт, дорогі наші читачі! Сьогодні хочу поговорити з вами про нову крос-жанрову відеогру «13 Sentinels: Aegis Rim», яка вдало виділяється на тлі інших ігор завдяки інтерактивності ігрового середовища. Розробником гри виступила японська компанія Vanillaware, а видавцем – Atlus.

В Японії гра «13 Sentinels: Aegis Rim» була випущена восени 2019 року, а решта світу отримала можливість випробувати її тільки у вересні 2020 року. Варто відзначити, що гра доступна тільки на платформі PlayStation 4.

Ігровий процес

Поговоримо про найголовніше – про ігровий процес «13 Sentinels: Aegis Rim».

Спочатку відзначимо, що вся гра розділена на три режими:

• «Вдатися до спогадів» – ви граєте за одного з 13 головних героїв;

• «Руйнація» – відбувається в кінці історії, коли головні герої об’єднуються, щоб захистити своє місто від інопланетного вторгнення;

• «Аналіз» – ви можете переглянути все, що було розкрито в сюжеті до цього.

Для повноцінного проходження гри вам потрібно зібрати всі елементи з трьох режимів, щоб зрозуміти, що відбувається.

У режимі «Вдатися до спогадів» ви виберете одного з головних героїв. Для цього вам буде запропоновано 13 старшокласників зі звичайного японського міста. Після цього ви пройдете частину ігрового процесу в стилі пригодницької гри. По суті, ви будете ходити по навколишньому середовищу, взаємодіяти з людьми та об’єктами, а також обмірковувати ідеї в «Хмарі думок» вашого персонажа.

Історії більшості персонажів слідують аналогічній структурі: кожен раз вони починаються в одному і тому ж місці. Найцікавішими та найкумеднішими персонажами для гри є:

• Ненджі Огата – персонаж, який застряг в тимчасовій петлі за кілька хвилин до вторгнення інопланетян;

• Нацуно Мінамі – науково-фантастичний ботанік, що допомагає милому маленькому роботу знайти щось в часовому просторі;

• Джуро курабе – фанат кіно Кайдзу, який розслідує свої дивні сни.

Вам потрібно буде пройти кожну сюжетну лінію, щоб закінчити гру, так як історія персонажа часом буде заблокована за певними подіями в іншому режимі. Це дуже добре пов’язує всі режими разом, але в той же час надає грі якусь нестабільність.

Режим «Руйнування» настає після подій попереднього режиму і включає в себе стратегічний ігровий процес в реальному часі. Ви будете вести головних героїв на боротьбу з інопланетянами, які захопили місто. Всі головні герої будуть управляти Охоронцями – роботами, які виступають на боці жителів міста. Кожна область цього режиму містить близько 10 етапів, мета яких зазвичай полягає в тому, щоб захищати певну місцевість.

Гігантські роботи персонажів діляться на чотири різних класи і мають свої унікальні здібності:

• рукопашний бій;

• універсал;

• літаючий бій;

• дальній бій.

Ви можете привести в бій тільки шість бійців, але деякі рівні мають обмеження, пропонуючи вам більше очок за участь в боях тільки чотирьох героїв. Ви також можете ще більше зібрати бонусів, вирішивши не відновлюватися між боями.

У бою учасники можуть атакувати, рухатися або захищатися. Деякі атаки супротивників нічого не варті, більш потужні зажадають багато сил вашого персонажа. Виконання дії витратить хід цього персонажа, і вам доведеться трохи почекати, перш ніж він зможе діяти знову.

Ворог буде атакувати вас поступово хвилями, тому варто підготуватися, активувавши щити або встановивши гармати для автоматичного вогню по противнику. Насправді підготовка до бою може виявитися надто складною.

Завершення битви дасть вам «Загадкові бали», які використовуються для відкриття нової інформації в режимі «Аналізу». Деякі з цих файлів досить марні, але інші можуть розкрити важливу інформацію.

Висновок

«13 Sentinels: Aegis Rim» – це гра, в яку вам необхідно зіграти, якщо ви шанувальник наукової фантастики або любите гарні історії в відеоіграх.

Платформа: PlayStation 4.

Особливості ігрового процесу «13 Sentinels: Aegis Rim»