Особливості ігрового процесу «Red Wings: Aces of the Sky»

Кожен з нас чув про жахи Першої світової війни. Брудні канави, поля з колючого дроту, фугаси, хвороби. Мільйони людей тоді постраждали і загинули. Перша світова війна була також першою великою війною, в якій активну участь брали військові літаки. Солдати в небі не були застраховані від смерті та руйнування, так само як і союзники внизу.

У комп’ютерній грі «Red Wings: Aces of the Sky» ви познайомитеся з версією цієї історії від компанії All In Games. Захоплення ворогів зі 100% точністю, збивання інших літаків у небі або політ через чарівні кільця, що світяться – все це ви побачите в новій аркадній грі 2020 року.

Ігровий процес

«Red Wings: Aces of the Sky» – вдосконалена аркадна гра, заснована на повітряних боях часів Першої світової війни. В ігровому процесі ви побачите дві сторони конфлікту, як в кампанії за державу Антанти (союзники), так і в кампанії Троїстого союзу (вороги). З союзниками ви станете Червоним Бароном, а з Троїстим союзом – Манфредом фон Ріхтгофеном.

Що стосується сюжету, то тут він залежить від вашої місії в кожній кампанії. Супроводжувати гру будуть комічні ролики, розказані старовинним голосом з історій листів, відправлених солдатами додому.

Геймплей не поганий, як для аркадної гри. Тут ви не побачите ні крові, ні крику, а графіка зовсім не нагадує про війну: вона яскрава, проста і нагадує комікс. Крім того, в більшості випадків ігровий процес буде до сміху простим. Іноді навіть здається, що це дитяча гра, незважаючи на неминуче важку тематику. Варто відзначити, що в грі «Red Wings: Aces of the Sky» відсутні зліт і посадка – ви просто починаєте гру вже в повітрі.

Що стосується управління польотом, то тут все так само елементарно і просто. Лівий джойстик управляє тангажем і обертанням, правий – змінює газ. Лівий тригер фіксує ворогів, правий тригер стріляє. Кнопки A, B, X і Y – силові рухи.

Кнопка «A» повертає ваш літак на 180 градусів у протилежному напрямку, «X» викликає допомогу ескадрильї, а «Y» – завершальний хід, де ваш пілот витягує пістолет і стріляє в голову пілота противника в рухомому літаку, який потім вибухає.

Утримуючи лівий спусковий гачок, ви прицілюється прямо на ціль. Є радар, який показує вам, де знаходяться всі ворожі літаки і в якому напрямку вони летять. Обертання ствола робить вас тимчасово непереможним, тому ворожі кулі промахуються, і ви можете просто знищити супротивників. Як бачите, це не сама реалістична гра.

Катсцени між місіями цікаві і привабливі, але самі місії стають дуже повторюваними. Розробники по ходу гри намагаються підвищити складність геймплея, дозволяючи деяким ворогам мати щити, що відновлюються і т. д. Хоча незрозуміло навіщо на це взагалі було витрачати час, адже як виявилося – все марно і ви все одно перевершуєте всіх своєю силою.

Проходячи глави, ви заробляєте кредити, які можна використовувати для поліпшення вашого літака. Ви також можете розблокувати нові літаки та нові скіни для них в процесі польоту. Але, чесно кажучи, ви не помітите різниці між своїм літаком і новопридбаним.

Висновок

«Red Wings: Aces of the Sky» якийсь час буде для вас веселою грою, але вона швидко стає повторюваною і дуже простою. Найдосвідченіші гравці отримають задоволення від гри протягом декількох днів, а потім забудуть про неї, тому що вона не викликає ніяких сильних емоцій і не змушує вас прагнути до завершення заради досягнень.

Плюси гри:

• легка невинна розвага;

• невеликий файл для скачування;

• відмінний звук.

Мінуси гри:

• повторюваний сюжет;

• все занадто просто;

• ніяких злетів, посадок та іншого;

• історія не розвивається.

Платформа: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows.

Особливості ігрового процесу «Red Wings: Aces of the Sky»