Особливості ігрового процесу «Torchlight III»

«Torchlight III» – продовження серії «Torchlight». Як і попередні ігри серії, цей випуск представлений багатокористувацькою рольовою бойовою грою. Розробником гри є компанія Echtra Games, а видавцями – Perfect World Entertainment, Beijing Perfect World. Прем’єра гри відбулася 13 червня 2020 року.

Трохи про класи ігрових персонажів

Розробники надали нам чотири нових класи для гри. Давайте ж подивимося на нових героїв ближче.

Сутінкові маги – заклинателі, як випливає з назви, що врівноважують світлову і темну енергії. Світлові енергії прискорюють регенерацію мани і, як правило, викликають атаки, які допомагають вам посилити ваших союзників або нанести святу шкоду. Темна енергія рухається в протилежному напрямку, підвищуючи шкоду і збільшуючи вартість манни.

Снайпери – це клас героїв, зосереджених на зброї дальнього бою, яка здатна вбити супротивника на відстані. У них є лічильник боєприпасів, який згодом повільно перезаряджається замість пулу мани. Зрештою, якщо ви грали чарівником або лучником в якійсь іншій грі, ви маєте уявлення про те, що тут відбувається.

Ковані – це модульні роботи з паровим приводом, здатні замінювати практично будь-яку частину свого тіла. У них є нагрудна гармата, здатна стримувати ворогів здалеку, вони можуть володіти будь-якою зброєю і досить рано вловлювати руйнівні ефекти. Вони фантастичні універсали, хоча повинні постійно регулювати свій рівень тепла, щоб їх сили не перестали діяти на якийсь час.

Залізничний майстер – самий унікальний з чотирьох класів персонажів. Як випливає з назви, вони ходять поїздами. Залізничний майстер може викликати потяг, який прокладе шляхи, і буде слідувати за ним. Кожна машина може бути оснащена різними модулями, такими як генератори щитів та міномети. Залізничний майстер також може володіти потужною дворучною зброєю, що само по собі робить його небезпечним супротивником.

Набір реліквій в грі

Після вибору класу свого персонажа вам слід вибрати одну з п’яти реліквій, які нададуть вам другорядні сили.

У грі є такі реліквії:

• Бейн – зосереджений на отруті;

• Кровопийця – майстер у викраденні здоров’я;

• Холодне серце – завдає шкоди холодом;

• Електрод – бореться за допомогою електрики;

• Палаючий руйнівник – завдає шкоди вогнем.

Всі ці реліквії пов’язані з певним типом зброї.

Інші особливості геймплея

З самого початку гри ви можете вибрати один з п’яти рівнів складності, від Практичного до Смішного. Це впливає на ваші шанси отримати краще спорядження, на швидкість пересування монстрів та ефективність вашого зілля.

Вибравши зовнішній вигляд, навички і складність вашого персонажа, ви також виберете свого першого вихованця – золотистого ретривера, сову або альпаку. Ці приятелі – далеко не єдиний вибір, який у вас буде під час гри.

Всі навички у грі слідують схемі, аналогічній тому, що ми бачили в «Torchlight II». Нагадаємо, що нам належить наповнювати кожен з чотирьох кошиків – клас, підклас, обрану вами реліквію та Легендаріум.

Легендаріум дає вам доступ до чотирьох додаткових пасивних навичок, які можна додати в ваш арсенал. Вони можуть поліпшити основні показники героя, такі як більш висока швидкість пересування або краще здоров’я, але також можуть надати більш екзотичні баффи, такі, як поразку вашим вихованцем будь-кого, кого він атакує.

Висновок

В процесі проходження «Torchlight III» ви зрозумієте, що ця гра трохи поступається, як сучасникам, так і попереднім іграм серії. Але, якщо ви є шанувальником серії, то вам однозначно не варто обходити увагою цю гру.

Платформа: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows.

Особливості ігрового процесу «Torchlight III»