Про що піде мова в грі «Cloudpunk»?

Дорогі читачі, останнім часом практично на всіх форумах геймерів тільки і розмов, як про жанр кіберпанк. Кількість ігор в цьому жанрі настільки велика, що буває складно знайти щось особливе. Можливо, це пов’язано з впливом «Cyberpunk 2077» на ринок гейміндустрії, а може тому, що це дуже крутий жанр.

Однією з цих ігор є нова «Cloudpunk». Розробкою гри займалася компанія Ion Lands, а видавництвом – Maple Whispering Limited. В даний час гра доступна на платформах Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows. Прем’єра «Cloudpunk» відбулася 15 жовтня 2020 року.

Сюжетна лінія гри

«Cloudpunk» – це історія в стилі неон-нуар. Дії гри відбуваються в місті Ніваліс протягом вашої першої ночі перебування тут. Ви граєте за Ранію, дівчину, яка переїхала в місто з села і влаштувалася працювати в тіньову службу доставки «Cloudpunk».

Дівчина отримує свої завдання від людини на ім’я Контроль. Відповідно до інструкцій до роботи Ранія повинна доставляти пакети певним людям. У службі доставки «Cloudpunk» існує тільки два правила: не пропускати доставку і не питати, що в пакеті.

Під час своїх місій з доставки посилок Ранія роз’їжджає на своєму HOVA і відвідує різні частини міста. По дорозі дівчина зустрічає різних персонажів, в тому числі андроїдів, штучні інтелекти і людей на всіх рівнях суспільства. Ніваліс – яскраве та приголомшливе місто, насичене іншими персонажами, яким абсолютно все одно хто ви і чим займаєтеся. Кожен з них стурбований своїм життям, і не дарма.

Виникає відчуття, що Ніваліс поступово руйнується, і лише деякі люди в цьому місті піклуються про те, щоб повернути в нього порядок. Протягом робочої зміни Ранія зіткнеться з різними моральними дилемами, оскільки вона дізнається правду про шахрайський штучний інтелект. Виявляється, штучний інтелект, який контролює CORA, вийшов з-під контролю, викликаючи безпрецедентну кількість проблем з інфраструктурою, що призвело до величезної кількості смертей.

Добре, що дівчина не сама намагається протистояти всьому цьому. Її вірний пес-компаньйон Камю приєднується до неї в якості так званого автомата в рамках HOVA.

В цілому передумова гри проста. Ранія, як і всі люди, дуже схильна до цікавості. Саме тому вона неодноразово буде прагнути порушити друге правило доставки. Хоча і виконання першого правила не завжди реально, адже протягом гри кілька разів вас попросять зробити доставку терміново, і для цього вам доведеться покладатися на свої навички.

Протягом всієї історії Ранія зустрічатиметься з людьми і якимось чином їм допомагатиме. Головна героїня настільки сповнена рішучості знайти відповіді, які стосуються CORA, що навіть зв’язується не з тією компанією – CorpSec.

Це деспотична і тоталітарна організація, що управляє всім за лаштунками, в тому числі повсякденним життям людей. Ранія розуміє це на власному гіркому досвіді, в результаті чого вона втрачає друга по дорозі.

Зрештою, Ранія повинна прийняти рішення, яке вплине на життя людей, з якими вона взаємодіє. До кінця гри Ранії належить вирішити долю міста Ніваліс та його жителів.

У наступній статті ми з вами продовжимо говорити про гру «Cloudpunk» і ви дізнаєтеся багато цікавої інформації про неї.

Платформа: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows.

Про що піде мова в грі «Cloudpunk»?