Рецензія на гру «Burnout Paradise Remastered»

Серія комп’ютерних ігор «Burnout» – свого роду пережиток часу. І це не дивно, адже при виді ігор цієї серії відразу ж згадуються часи, коли ви повертаєтеся зі школи, скоріше робите домашнє завдання, щоб поганяти на швидких машинах, поки вас не покличуть на вечерю. Навіть якщо ви не витрачали на «Burnout» стільки часу, як інші, ви все одно відчуєте хвилю ностальгії, запустивши перевидання «Burnout Paradise Remastered», яке вийшло в 2020 році.

Все про гру «Burnout Paradise Remastered»

«Burnout Paradise Remastered» – це фаворит шанувальників серії «Burnout», адже саме тут вони вперше отримали можливість насолодитися подорожжю у відкритому світі. В даний час у вас є безліч інших ігор того ж жанру, таких як «Need For Speed Payback», «Forza Horizon 4» і «The Crew». Але вони не можуть зрівнятися зі створенням величезних автомобільних аварій і повною зневагою до інших гонщиків.

Ця частина стала вершиною серії «Burnout», оскільки поєднала все, що створювалося в попередніх іграх. Розробники запропонують вам проїхати вулицями Парадайз-Сіті на божевільних швидкостях, влаштовувати вакханалію за рахунок безрозсудної їзди, стрибати через рекламні щити і досліджувати кожен ярлик та кут карти. Вся ідея гри полягає в тому, щоб вивчити дороги і виграти гонку.

Однією з кращих особливостей «Burnout Paradise Remastered» є можливість управляти практично всіма транспортними засобами (включаючи мотоцикли) з самого початку ігрового процесу, оскільки покупка цієї гри дає вам негайний доступ до восьми з дев’яти доступних DLC.

Це фантастика, так як ви можете потрапити прямо в ранні гонки і можете взяти собі кращу із запропонованих машин. Звичайно, в цьому багато хто знайде і недолік, адже вам не доведеться робити ніяких зусиль для того, щоб розблокувати той або інший транспортний засіб.

Time Savers – єдиний DLC, який не був включений в пакет. Але так як вісім DLC дають вам багато інших автомобілів, це не має великого значення.

Запустивши гру «Burnout Paradise Remastered» ви напевно побачите графічні поліпшення, і не зіткнетеся з проблемою низької частоти кадрів, що було приємним сюрпризом для геймерів, враховуючи, що це гра з відкритим світом. Але при високій швидкості всі навколишні предмети стають нечіткими, що може серйозно позначитися на ваших результатах у грі.

Оригінальна «Burnout Paradise» 2008 року випуску належить до тих часів, коли в гейміндустрії домінували гоночні ігри. Хоча цей час пройшов, перевидання гри, що вийшло в 2020 році, здобуло велику популярність. Ви отримуєте майже всі пакети DLC, які колись були доступні в різних іграх, і це значно спрощує гонки. Можливо, через асортимент DLC нова гра має чималу ціну в 50 доларів.

Недоліки гри

«Burnout Paradise Remastered» включає в себе кілька проблем. Першою з них є розмитість картини в моменти, коли ваш автомобіль набирає високу швидкість. Друга проблема – це завищена вартість гри, як для перевидання проекту 2008 року.

Висновок

Плюси гри:

• фантастичний ігровий процес;

• класний саундтрек;

• 8 доступних DLC;

• доступ практично до всіх автомобілів прямо з установки гри;

• 60 кадрів в секунду.

Мінуси гри:

• завищена ціна;

• розмитість на високих швидкостях.

Платформа: Nintendo Switch.

Рецензія на гру «Burnout Paradise Remastered»