Рецензія на гру «CrosssCode»

«CrossCode» – рольова гра від компаній Radical Fish Games і Deck13 Interactive. Прем’єра гри відбулася 15 травня 2015 року.

Сюжет гри

Ігровий світ «CrossCode» представлений надзвичайно популярною тематикою альтернативного далекого майбутнього на планеті CrossWorlds. Запустивши гру, геймери надягають навушники і повністю переносяться на іншу планету, у світ, де вони стають Шукачами.

Шукачі – воїни, які йдуть по Шляху Древніх, щоб знайти силу і знання. Все на цій планеті, крім будинків та землі, складається з речовини, яка називається миттєвою матерією. Це нововведення дозволяє гравцям створювати і контролювати інше тіло, як ніби своє власне.

У грі «CrossCode» ви зіграєте Лі. Вона втратила пам’ять і увійшла в гру іншою людиною, щоб повернути свої спогади. У процесі ви будете заводити нових друзів, вступати в гільдію та дізнаватися, хто ви є і чому не можете залишити гру.

Ігровий процес

«CrossCode» використовує налаштування «гра в грі» в повній мірі. Сюжет гри цікавий з першої і до останньої хвилини. Всі персонажі чудові, особливо Лі. Незважаючи на збій в роботі мовного модуля, через що у дівчини не вистачає словникового запасу, її смілива індивідуальність проявляється через емоції та доброзичливе ставлення.

Лі грає як «Сферомансер», клас, який використовує чакри і завдає швидкі й потужні удари. Всі класи гри також мають доступ до Віртуальних снарядів рикошету (маленьких кульок, які гравці кидають в стіни). Як уже згадувалося раніше, ви підете по Шляху Древніх, які представлені серією різноманітних областей і підземель. У цих місцях гравці знайдуть різні стихійні сили і знання про древню цивілізацію, яка колись населяла планету.

Під час гри ви будете досліджувати різні місця, такі як осінні та грибні ліси, холодні гірські стежки. По всьому світу розкидано безліч ворогів, таких як папуги зі зброєю та кролячі жаби. На шляху до кожної великої локації ви зустрінете безліч цих істот, з якими обов’язково потрібно буде битися. Лі може виконувати комбо, ухилятися, стріляти і виконувати безліч спеціальних рухів.

У грі «CrossCode» є чотири типи ведення боїв: ближній бій, дальній бій, охорона і ухилення. Залежно від того, який з п’яти елементів у вас є (Нейтральний, Вогонь, Лід, Хвиля і Шок), ці параметри також будуть змінюватися. Крім того, кожен тип може бути заряджений до трьох разів і може бути обраний з однієї з двох гілок в меню Схеми.

Вам потрібно освоїти цей набір рухів не тільки для бою, але і для вирішення головоломок. Основна ідея більшості головоломок «CrossCode» полягає у використанні стрибаючих снарядів творчим чином, щоб використовувати перемикачі, усувати перешкоди і переміщати блоки. Гра повністю досліджує цю концепцію з деякими абсолютно підступними хитрощами, відповідними складності різних босів, з якими ви будете боротися в кінці кожного підземелля.

У той час як основна історія буде займати вас близько 30 годин, проста кількість побічних квестів і прихованих областей для дослідження може легко зайняти ще 50 годин.

Висновок

«CrossCode» – це дивовижна головоломка-екшен зі зворушливою історією і прекрасно деталізованим світом. У бою є безліч варіантів, і головоломки вимагають багато критичного мислення та творчого підходу.

Платформа: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Linux, Microsoft Windows, macOS.

Рецензія на гру «CrosssCode»