Рецензія на гру «Marvel’s Spider-Man: Miles Morales»

Чи любите ви всесвіт Marvel? Думаю так, адже там завжди відбувається багато цікавих подій. А як щодо приміряти на себе роль одного з найпопулярніших супергероїв? Наприклад, роль Людини-павука?

І так, сьогодні хочу познайомити вас з новою пригодницькою комп’ютерною грою від компаній Insomniac Games і Sony Interactive Entertainment. «Marvel’s Spider-Man: Miles Morales» – друга комп’ютерна гра серії «Marvel’s Spider-Man». Прем’єра гри відбулася вчора, 12 листопада 2020 року.

Сюжетна лінія гри

Погодьтеся, дуже важко уявити гру про Людину-павука без головної участі Пітера Паркера. А уявіть собі, що він іде у відпустку. На щастя, його місце займає молодий хлопчина на ім’я Майлз Моралес.

Звичайний школяр навіть не підозрював, що одного разу може приміряти на себе роль супергероя. Як це сталося, запитаєте ви? Одного разу Майлза вкусив радіоактивний павук, який перевернув все подальше життя школяра.

Майлз Моралес, звичайно, ніколи не стане справжнім Людиною-павуком, як Пітер Паркер. Він просто знайшов здібності, якими навіть управляти повноцінно не може. Але, тим не менше, на Майлза покладено відповідальну місію – врятувати Манхеттен від революційно нового джерела палива, яке покликане знищити місто. Чи вдасться головному герою виконати важливу місію? Все залежить тільки від вас.

Ігровий процес

Як і у випадку з недавніми іграми з видом від першої особи, «Marvel’s Spider-Man: Miles Morales» пропонує два варіанти візуальних ефектів – режим Fidelity і режим Performance.

Гра включає всі доступні функції, активуючи освітлення в реальному часі, відображення і набагато більш тонкі ефекти. В одній зі сцен Майлз святкує Різдво зі своєю сім’єю та друзями, і важко переоцінити, наскільки феноменальна ця сцена насправді. Завдяки правильному поєднанню світла, неонових елементів і тіней ми з вами занурюємося в дуже реалістичний світ, створений розробниками.

Тепер поговоримо трохи про головного героя. Як молодий супергерой, Майлз повинен трохи потренуватися, перш ніж почати використовувати всі свої сили блискавично. На щастя, Пітер залишив наступнику модулі навчання доповненої реальності для вивчення нових навичок. Випробування «Бій», «Обхід» і «Скритність» дозволяють герою випробувати свої нові здібності за короткий відрізок часу з трьома можливими рівнями успіху.

Що стосується ігрової механіки, то Майлз може триматися за стіни, але його здібності трохи відрізняються від тих, що є в арсеналі Пітера Паркера. Вони являють собою абсолютно новий стелс-геймплей, а також новий спосіб перемогти навіть найстійкіших ворогів. Наприклад, це буде неординарний спосіб навігації та рішення головоломок. Як бачите, навіть цими особливостями Майлз показує себе, як абсолютно новий супергерой.

Розробники дуже майстерно продумали перехід Майлза від звичайного школяра, якого випадково вкусив радіоактивний павук, до теперішнього супергероя. Так, спочатку герой анімований зі швидкістю 12 кадрів у секунду, завдяки чому ми сприймаємо його трохи нервовим. У міру того, як ігровий процес прогресує, і Майлз освоює свої сили, він анімується зі швидкістю 24 кадри в секунду, завдяки чому виглядає вже спокійно і впевнено.

Висновок

«Marvel’s Spider-Man: Miles Morales» – цікава і захоплююча комп’ютерна гра, де ви зможете відчути себе молодим супергероєм у дуже реалістичному середовищі.

Платформа: PlayStation 5.

Рецензія на гру «Marvel’s Spider-Man: Miles Morales»