Рецензія на гру «Remothered: Broken Porcelain»

«Remothered: Broken Porcelain» – це італійська відеогра в жанрі хоррор на виживання. Розробником гри виступила компанія Stormind Games, а видавцем – Modus Games. Прем’єра гри відбулася 13 жовтня 2020 року.

Сюжетна лінія гри

Багато з вас логічно подумають, що ця гра якось пов’язана з «Remothered: Tormented Fathers» 2018 року випуску. І це дійсно так, адже події «Remothered: Broken Porcelain» одночасно є і приквелом і продовженням історії гри 2018 року.

Вам належить узяти на себе роль Дженніфер – дівчини з загадковим минулим, яку відправили працювати покоївкою в моторошний готель під назвою «Ashmann Inn». Виявивши присутність темної сили в готелі, Дженніфер починає розгадувати секрети маєтку з привидами. Це насправді дуже складна і небезпечна робота, і головній героїні неодноразово доведеться боротися за своє життя.

Історія в грі занадто заплутана. Ви будете переживати часті скачки в часі та зустрінетеся з великою кількістю персонажів. Запам’ятати імена персонажів та їх мотиви в грі дуже складно, тому ви часто будете сумніватися в своїх рішеннях щодо них.

Ігровий процес

У грі використовуються ролики, які допомагають рухатися вперед, але всі вони закінчуються раптово і нічого не прояснюють. Кращі моменти в грі – це ті, де ваша головна героїня взаємодіє зі своєю кращою подругою Лінн.

Велика частина гри відбувається в готелі «Ashmann Inn», що по праву моторошно. Готель темний і складається з безлічі кліше фільмів жахів, тому він обов’язково чимось та й налякає користувача.

Навколишній світ «Remothered: Broken Porcelain» дуже деталізований. Ви побачите лампи, рами для картин, різні меблі, ручки та папери на столах і т.д. Як бачите обстановка абсолютно звичайна, але через візуальні ефекти і відчуття потойбічної сили все виглядає дуже лякаюче.

Звукові ефекти працюють не завжди добре. Відмінно відображений шуркіт кроків Дженніфер та її маніпуляції з деякими предметами. Але ось деякі звуки дуже гучні.

Розробникам потрібно було бути більш обережними зі звуком, тому що він дуже важливий для ігрового процесу. Іноді для досягнення цілей вам доводиться покладатися на скритність. Ви зіткнетеся з тим, що занадто часто потойбічні істоти будуть знаходити вас, навіть коли ви вели себе дуже тихо.

З іншого боку, Дженніфер голосно розмовляє сама з собою протягом всієї гри. Ця розмова допомагає вам відстежувати сюжет і потойбічних істот, але ось робить це Дженніфер дуже голосно. Цієї гучності, за логікою речей, більш ніж достатньо, щоб привиди, від яких ви ховаєтеся, з легкістю знайшли вас.

Ще однією недоробкою компанії Stormind Games є процес переміщення персонажів у грі. Анімація руху персонажа дуже вузька і дивна, тому бій та більшість інших взаємодій персонажів виглядають незграбно.

У грі використовуються маленькі білі крапки для позначення об’єкта, з яким можна взаємодіяти. Але, будьте готові, що часто ці кнопки не будуть реагувати і ви, внаслідок цього, можете навіть загинути в грі. Також можна виявити кілька невидимих силових полів навколо деяких предметів, і ви легко можете випадково застрягти між стіною та іншим персонажем.

Висновок

В цілому, «Remothered: Broken Porcelain» посередня гра. Багато аспектів гри розчаровують, а сюжетна лінія дуже заплутана.

Плюси гри:

• деталізований ігровий світ;

• приємні діалоги з найкращою подругою.

Мінуси гри:

• незв’язна сюжетна лінія;

• незграбні рухи персонажів;

• кнопка взаємодії не завжди спрацьовує вчасно;

• функція скритності не працює.

Платформа: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Рецензія на гру «Remothered: Broken Porcelain»