Рецензія на гру «Tour De France 2020»

«Tour De France 2020» – комп’ютерна гра в жанрі симулятора велогонки. Розробкою гри займалася компанія Cyanide Studio, а видавництвом компанія Nacon. Прем’єра гри відбулася 4 червня 2020 року.

Ігровий процес

«Tour De France 2020» – гра, яка не зосереджується на одному конкретному гонщику. У грі багато уваги приділяється управлінню командою гонщиків, до якої ви і належите. Всі події гри дуже реалістичні, і відбуваються начебто в теперішньому часі.

У грі ви постійно будете перемикатися з одного гонщика на інших членів команди, намагаючись утримати всіх у гонці. Ви не завжди зможете вийти вперед поодинці або ж кинути виклик одному або двом іншим гонщикам. Замість цього, коли ви бачите, що один з гонщиків знаходиться у відносно сильній позиції, ви можете помінятися місцями з іншим членом команди і боротися за лідерство.

Багато геймерів, безумовно, захочуть зосередитися і прокачувати лише одного учасника протягом усіх офіційних етапів «Tour De France 2020». Варто відзначити, що гра все має 21 етап ігрового процесу. Звичайно ж, ви зможете дотримуватися тільки одного гонщика від початку до кінця етапу ігрового процесу. Але є ймовірність, що інша частина вашої команди буде відставати або боротися без будь-якого втручання гравця, і вам в кінцевому підсумку рано чи пізно доведеться звернути на них свою увагу.

Що стосується фактичної механіки їзди, то тут вам допоможе радіальний циферблат, який показує, скільки зусиль ви вкладаєте в будь-яку дію. Наприклад, якщо ви вичерпаєте енергію атаки, то у вас не залишиться сил для важливого ривка в процесі гонки. А ось недолік витривалості призведе до вибуху. У підсумку ви видихаєтеся і вийдете з гонки.

Ваші гонщики несуть енергетичні гелі, які можна використовувати під час гонки для поповнення сил. Поповнення запасів цього гелю відбувається один раз за етап. Крім того, ви можете встановити свого гонщика в бажаному темпі і перейти в аеродинамічну позу, яка ефективна на спусках. Або ж ви можете налаштувати гонщика на те, щоб він ішов за конкурентом і підбирав відповідний темп.

Недоліки гри

Всі перераховані вище механіки працюють досить добре, проте хотілося б більше контролю. Чому немає чіткої стрілки, яка б показала напрямок та швидкість вітру? Хотілося б мати можливість вручну вибирати передачі. Чому гальмування таке бінарне? Насправді, момент в гальмуванні досить дратує, особливо тоді, коли ви намагаєтеся завершити один з режимів швидкісного спуску.

Крім того, недостатнє рульове управління неодноразово приведе вас до падіння на поворотах і відставання від конкурентів. Сторонні гонщики та глядачі при цьому навіть не здригаються, а ви не падаєте через кермо і навіть не дряпаєте коліно. Можливо, розробники просто не хотіли зображати травмуючі сцени, але з іншого боку виглядає нереалістично, коли гонщик зіткнувся з натовпом на швидкості 30 миль на годину, і ніхто навіть не впав.

Глядачі трохи більш реалістичні, але все ще виглядають застарілими. Камера від першої особи досить хороша і дає гарне почуття швидкості. Все це дуже добре для швидкісних випробувань.

Висновок

«Tour De France 2020» – це функціональна гра, яка в деяких моментах затягне вас, але навряд чи повністю задовольнить. Якщо вам подобається просто їзда на велосипеді, ця гра вам підійде, але якщо ви хочете отримати більш глибокі враження від їзди, то «Tour De France 2020» не ваш варіант.

Платформа: Windows (PC).

Рецензія на гру «Tour De France 2020»