Рецензія на гру «Zoids Wild: Blast Unleashed»

«Zoids Wild: Blast Unleashed» – комп’ютерна аніме-гра від розробника Eighting і видавця Outright Games. Дана гра заснована на серії «Zoids Wild», запущеної в 2018 році як міні-ігри для підлітків.

У 2020 році розробник і видавець «Zoids Wild: Blast Unleashed» поставили перед собою мету перенести японську аніме-гру на територію Європи, Австралії та Північної Америки. Прем’єра гри відбулася 16 жовтня 2020 року.

Сюжетна лінія гри

У сюжеті гри «Zoids Wild: Blast Unleashed» ми дізнаємося про подвиги Араші та Team Freedom в той час, коли вони разом з друзями борються проти злої Dark Metal Empire. В історії гри присутня також третя група, Team Supreme, яка також займе своє місце в ігровому процесі.

Основна сюжетна лінія обертається навколо таємничого підвиду Зоідів, які існують для кожного з ігрових персонажів. З’єднайте це з грізним Гігабоссом – яскравим, але жорстоким супротивником, і ви отримаєте пікантний мультяшний конфлікт.

Як сюжет, так і ігровий процес «Zoids Wild: Blast Unleashed» орієнтований на хлопчиків 10-12 років. Шанувальникам старшого віку тут буде трохи нуднувато.

Ігровий процес

Основний ігровий процес представлений схемою: 3D-боєць на арені 1 на 1. У цій схемі ви та противник воюєте на широкому круглому полі бою, б’ючи один одного, поки хтось не виграє.

У кожного персонажа є три спеціальні атаки, відповідні легкій, важкій та пробиваючій атаці. Ви також можете ухилятися і при цьому використовувати свою спеціальну атаку (здійснюється ця комбінація методом одночасного натискання відповідних кнопок). Варто відзначити, що всі існуючі в грі атаки мають систему перезарядки, тому ви повинні розраховувати, коли і яку атаку можна використовувати.

На додаток до всіх традиційних атак, для членів Team Freedom і Team Supreme за допомогою кнопок можна активувати Wild Blast, що діє як обмежене посилення, яке дає командам нові спеціальні атаки і потужний Final Blast. Але, тут є одне «Але». Ви можете активувати атаку і виграти, але можете і облажатися, що закриє від вас можливість активації цієї атаки на деякий час.

Що стосується іншої частини гри, то тут все досить-таки просто. Арени побудовані елементарно, а всередині самих етапів немає взаємодії. Оскільки це тільки гра 1 на 1, ви можете досить легко потрапити в ланцюжок атаки, але дуже важко вибиратися з неї.

Іноді гра здасться користувачам незграбною, а комбінації атак занадто простими, щоб планувати стратегію для ранніх боїв. Проте, більш пізні бої з більш складними персонажами перевірять ваші навички. Однак все це краще створено в режимі історії.

Головне про режим історії

Давайте поговоримо трохи про режим історії. Тут у вас буде основний безкоштовний бойовий режим, а також поодинокі режими з практикою, безперервним боєм і сюжетом. Оскільки компанія Outright Games хотіла, щоб ця гра була орієнтована на дітей 10-12 років, вони відмовилися від платного DLC японської версії і замість цього було включено все в одному пакеті.

В режимі історії ви проведете більшу частину свого часу в «Zoids Wild: Blast Unleashed», оскільки він діє як режим кампанії для кожного з ігрових персонажів. Почавши з сюжетної лінії Араші, ви зможете отримати доступ до всіх груп, у яких буде ігровий час.

Висновок

Outright Games виконали чудову роботу, перенісши цю гру на західні береги. Це дозволяє більш молодим гравцям зануритися в битву на механічній арені, з досить хорошою графікою і без провалів у частоті кадрів.

«Zoids Wild: Blast Unleashed» відмінно підходить для дітей і палких прихильників аніме-ігор. Хоча гра не привабить тих користувачів, які шукають складні битви.

Платформа: Nintendo Switch.

Рецензія на гру «Zoids Wild: Blast Unleashed»