Ще трохи цікавого про гру «Cloudpunk»

Друзі, в попередній статті ми з вами почали говорити про комп’ютерну гру «Cloudpunk». Зараз ми продовжимо розглядати цю гру, дізнаємося трохи цікавого з історії гри і поговоримо про ігровий процес.

Варто зазначити, що вся розповідь в грі відбувається через персонажів, з якими взаємодіє Ранія. Через це гра може здаватися дещо заплутаною, до того ж озвучування цих персонажів не завжди на належному рівні.

Давайте заглибимося трохи в історію головного персонажа. Ранія: хто вона? Що ж, вона не з Ніваліса, як ми і відзначили в попередній статті. Дівчина приїхала в місто тільки для того, щоб заробити грошей і виплатити успадкований борг.

Ранія родом зі Східного півострова, місця, де в основному живуть фермери. Це далеко-далеко від неонових вогнів міста, тому, коли дівчина вперше входить в Ніваліс, вона трохи вражена його красою.

З самого початку вже ясно, що Ранія не знатиме про соціальні сигнали, які поширені серед городян Ніваліса. Але, це вам не завадить, адже ви теж новачок в цьому середовищі. Однак, як виявилося, Ранія трохи грубувата, і їй подобається показувати цю свою рису характеру. Озвучування головної героїні також залишає бажати кращого.

Крім цікавого сюжету, одне з кращих в цій грі – дизайн навколишнього середовища. Зрозуміло, що спочатку розробники побудували сюжет, в другу чергу – середовище, а в третю – сценарій. Навколишнє середовище «Cloudpunk» дійсно приголомшливе.

Гра надзвичайно красива, можна взяти будь-який кадр і вийде шедевр. І це стосується всіх куточків: трущоб, багатих місцевостей, куточків, що імітують японську архітектуру і т.д. Кожне з цих місць ретельно розроблено. Дійсно складно описати, наскільки чудовий навколишній світ «Cloudpunk».

Тепер поговоримо трохи про механіку. «Cloudpunk» – це простий і зрозумілий симулятор ходьби, завдяки якому ви отримуєте виключно просту механіку. Єдине, з чим взаємодіє гравець, – це машини (в основному, банкомати), які вимагають від вас введення п’яти цифр для доступу до банківського рахунку.

Мої враження від гри

«Cloudpunk» починається як цікава гра, але незабаром ви почнете нудьгувати. Насправді, ця гра займе у вас 11 годин, але через її обмежену механіку грати в неї стане дуже монотонно і нудно. Ви будете пропускати багато діалогів і виберете певні рішення, тому що це буде найшвидший варіант з двох.

Тому, незважаючи на те, що гра починається унікально і цікаво, ви незабаром зрозумієте, що це всього лише симулятор доставки в жанрі кіберпанк з різким озвученням і ще гіршим сценарієм. До цього моменту гра втрачає будь-які корисні якості і стає тягарем для користувача.

Плюси гри:

• неймовірна краса міста Ніваліс;

• цікава історія;

• частково веселе проведення часу.

Мінуси гри:

• слабкий сценарій,

• погане озвучення;

• розповідь історій неігровими персонажами трохи плутає;

• лінійність сюжету.

Незважаючи ні на що, «Cloudpunk» не є найгіршою грою жанру кіберпанк. Згідно відгукам багатьох користувачів, її можна навіть віднести до кращих, а якби ще прибрати деякі недоробки, то цій грі ціни б не було. Любителям жанру кіберпанк я все ж рекомендую випробувати гру «Cloudpunk» самостійно.

Платформа: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows.

Ще трохи цікавого про гру «Cloudpunk»