Ще трохи про декілька інтелектуальних ігор

У раніше написаній статті ми обіцяли розповісти ще про деякі інтелектуальні ігри, які ви можете з легкістю завантажити на ваш смартфон. І от не будемо довго роздумувати, що і як, а перейдемо до опису самих ігор.

Гра «Мільйонер» знайома абсолютно кожному, вірно? Але ми хочемо вам порадити оновлену версію даної гри «Мільйонер 2020». Чим же вона хороша? А тим, що за допомогою такої гри ви не тільки можете трішечки розважитися, а й тим, що ця гра дасть вам також нові пізнання в тій чи іншій сфері діяльності. І якщо раніше метою даної гри було бажання стати мільйонером, то зараз багатьом вона цікава за рахунок того, що можна дізнатися багато чого новенького. Нова версія даної гри радує не тільки самими завданнями, а й своїм простим дизайном і оформленням.

Ще в наш список хочеться додати гру «QuizzLand». Вона теж відноситься до ігор-вікторин. Має симпатичний дизайн і її сміливо можна віднести до прекрасних забавок. У цій грі-вікторині ви можете перевірити свої можливості і навіть рівень інтелекту, просто відповідаючи на ті чи інші питання. І плюсом є те, що в грі є рівні, які підвищуються. Рівні з великою або меншою складністю. Вибирайте все самі і насолоджуйтеся процесом гри і своїми віртуальними перемогами. І повірте, така гра зовсім не набридає, оскільки є що згадати, і є, чому навчитися.

Популярною інтелектуальною грою є гра «Trivia Grack». Признавайтесь, чули про неї? А може вже і встигли зіграти? Ця гра давно вже є поширеною у всьому світі і давно вже обзавелася продовженнями. Так що якщо не грали в оригінальну гру, то в будь-якому випадку щось таке схоже знаходили. У даній грі є база питань, яка постійно оновлюється. Це і виводить гру на зовсім інший рівень. Адже гра, яка має одні й ті ж питання дуже швидко набридає, правильно?

До того ж, в цій грі є можливість відповідати на питання ваших суперників і отримувати за це додаткові бали. Якщо говорити про дизайн даної гри, то творці заморочились, можна так сказати. Вона має такий собі мультяшний дизайн, замість персонажів жартівливі чоловічки, а також дуже зручне меню і повністю весь інтерфейс. Грати в неї можна нескінченно, адже, як раніше і згадувалося, питання завжди оновлюються і є безліч новинок.

А наступна гра має дуже просту і в той же самий час цікаву назву. «94%» – так просто і легко. Але в чому ж суть такої гри? А ось ті 94% були вказані не просто так. Адже треба дати 94% правильних відповідей на всі питання і тільки тоді можна буде перейти на новий рівень. Ух і штучка! Але зате добре мотивує, так же? Це дуже добре прокачає не тільки ваш інтелект, а й розвиватиме уяву, реакцію і асоціативне мислення. Така гра навіть буде корисною для школярів і студентів, оскільки безліч інформації запам’ятовується саме завдяки асоціативному мисленню.

Наостанок ще одна гра – «Інтелект-батл». Це, мабуть, той тип ігор, до яких ми найбільше звикли. Проте, ця гра не буде схожою на всі інші. Збільшується  ж не тільки складність питань, але і ставки теж зростають. Головна мета гри – показати, що ти можеш виграти і що ти найрозумніший з усіх гравців. Чимось схоже з грою «Мільйонер», але мета цієї гри не гроші, а показ свого інтелекту і переваги над іншими.

Підводячи підсумки, хочу сказати, що в кожній грі є свій великий плюс. Так взяти навіть те, що можна сидіти в якійсь черзі і попутно ставати переможцем в черговий віртуальній грі. І час вб’єте, і нудно не буде.

Ще трохи про декілька інтелектуальних ігор