Що цікавого в «Bleeding Edge»?

Британська студія-розробник комп’ютерних ігор Ninja Theory випустила в березні 2020 року свою нову гру під назвою «Bleeding Edge». Гра є багатокористувацькою та відноситься до жанрів MOBA і Beat ’em up. Тут стикаються різноманітні персонажі один з одним в ближньому бою.

Як зрозуміти, про що гра «Bleeding Edge»? Просто переосмисліть усіма знайомий шутер, як гру ближнього бою з класовими ролями та унікальними здібностями.

Персонажі гри

Якщо запитати: «Чим вам запам’яталася гра« Bleeding Edge »?», швидше за все, вам дадуть відповідь, що персонажами. І це не дивно, адже набір персонажів дуже вигадливий і незвичайний. Наприклад, тут є:

• кембріджський професор, який помер, і його сутність була поміщена в роботизовану змію;

• хардкорна рок-зірка, яка, з роками стала частково гітарою, а частково вогнеметом;

• ботанік, що пливе в своєму кріслі і т.д.

У грі «Bleeding Edge» не передбачено широкий розвиток персонажів. Але, навіть з таким невеликим розвитком персонажа, «Bleeding Edge» процвітає в створенні цікавих концепцій, які залучають вас і змушують милуватися героями.

Зараз у грі тільки 11 персонажів, що дозволяють зберігати інтерес довгий час через надзвичайну різноманітність естетики та ролей. Ви можете грати за висохлу літню жінку, яка тримає дистанцію і використовує пастки та заклинання, щоб завдати величезної шкоди. Або ж можете вибрати собі байкера, який їздить на одноколісному велосипеді. У будь-якому випадку вибір за вами.

Варто відзначити, що вибираючи кожного разу різних персонажів, ігровий процес буде для вас змінюватися в корені. Ви будете заново вивчати і освоювати «Bleeding Edge».

Особливості ігрового процесу

У грі «Bleeding Edge» величезне значення для досягнення успіху має спільна робота. Цілителі повинні підтримувати життя людей, в той час як персонажі DPS зосереджені на знищенні ворога, а танки наносять найважчі удари для захисту своїх товаришів по команді.

«Bleeding Edge» виділяється не тільки своїм фокусом у ближньому бою, а й унікальними здібностями. Демон-ніндзя може стати невидимим і знову з’явитися, щоб здивувати ворога і вмить укласти його. Мейв, схожа на відьму, може зловити ворогів у клітку, а потім нанести важкий удар. Спосіб, яким кожен з цих персонажів протистоїть і доповнює один одного, неймовірно складний і вимагає майстерності та досвіду.

Крім цього, персонажів також можна налаштувати відповідно до вашого стилю гри. Наприклад, можна використовувати моди, щоб зробити свого персонажа краще, даючи іншим гравцям додаткові DPS. Або ж можна зосередитися на простому зціленні.

Варто відзначити також чарівний стиль гри «Bleeding Edge». Все навколо покрито неоном, а персонажі надмірно яскраві. Навіть з таким тонким змістом, все дійсно високої якості, і, без сумніву, розробники зосередилися на тому, щоб зробити «Bleeding Edge» привабливою грою.

Ігрові режими

Гра «Bleeding Edge» на даний момент має два режими:

• «Збір енергії» – це збір та зберігання батарей в спеціально відведених для цього зонах до того, як ворог вб’є вас;

• «Об’єктивний контроль» – це режим гри, який найчастіше перетворюється в тотальний вуличний бій.

Кожен режим на перший погляд здається простим, але насправді для перемоги потрібно екстремальне спілкування і командна робота. Вступ у бій без товаришів по команді або цілі – запорука швидкої поразки.

Висновок

«Bleeding Edge» – солідна гра, яка в даний час відчуває нестачу в контенті. Проте, якщо ви зібралися командою друзів і не знаєте, як цікаво провести час, зверніть свою увагу на гру «Bleeding Edge».

Платформа: Xbox One, Microsoft Windows.

Що цікавого в «Bleeding Edge»?