«SnowRunner» – мрія далекобійника

«SnowRunner» – комп’ютерна відеогра-симулятор позашляховика. Розробником гри виступила компанія Saber Interactive, а видавцем Focus Home Interactive. Прем’єра гри відбулася 28 квітня 2020 року.

Якщо ви грали в «MudRunner», то гра «SnowRunner» буде вам дуже знайома, до того ж обидві гри розробила одна і та ж компанія.

Сюжетна лінія гри

Весь сенс гри в тому, що ви повинні управляти поставками і виконувати інші завдання, використовуючи важкі транспортні засоби. В асортименті транспорту у вас будуть позашляховики і величезні вантажівки великої вантажопідйомності, які проїжджають по всім видам складної та небезпечної місцевості.

Ігровий процес

Завдяки вражаючому списку транспортних засобів від порівняно скромних позашляховиків до величезних вантажівок, ви створюєте автопарк і розширюєте свої мережі поставок. Ви надаєте спеціальні послуги доставки для клієнтів у Росії, Мічигані та на замерзлих землях Аляски.

Одні вантажівки краще підходять для одних завдань, інші – для інших. Тому вам доведеться ретельно підбирати транспорт перед виконанням завдання. І робота тут полягає не в звичайному розгляді довгого списку транспорту і вибору підходящого. Крім цього для кожної машини є безліч поліпшень: шини краще підходять для бруду, а ланцюги для снігу та льоду.

У всіх транспортних засобів гри «SnowRunner» є знижена передача, яка значно уповільнює вас, але в цей же час допомагає знайти тягу і продовжувати рух, коли умови стають важкими. У деяких автомобілях також є привід на всі колеса, який ви можете вмикати або вимикати, а також диференціал, який буде мати велике значення.

Можна подумати, що включивши всі перераховані вище примочки, ви зможете з легкістю пройти «SnowRunner». Але це не так і абсолютно все має свої недоліки. Функція AWD допоможе вам в проходженні важкодоступних місць, але в цей же час спалить паливо набагато швидше. Блокування диференціала робить градус повороту автомобіля ширше, але уповільнює вас настільки, що ви ніколи не доберетеся вчасно до пункту призначення. Тому, варто гарненько подумати, перш ніж включати будь-яку функцію.

Інший безцінний інструмент у вашому розпорядженні – це лебідка. Ви завжди можете прив’язати щось до лебідки і вирватися на свободу. Але у неї обмежений діапазон, і не кожна точка прив’язки настільки ж міцна, як наступна. Якщо ви керуєте позашляховиком, то зачеплення за дуже маленьке дерево може бути досить для того, щоб викрутитися зі складної ситуації, проте той же самий стовбур ніколи не витримає, якщо ви намагаєтеся тягнути вантажівку або трейлер з болота.

Лебідка може бути прикріплена до різних точок вашого транспортного засобу, щоб ви могли тягнути його в різних напрямках. Також вона використовується для буксирування інших транспортних засобів.

Темп гри «SnowRunner» більш повільний, вдумливий і розслабляючий, ніж у багатьох гоночних іграх. Кожна область – це відкритий світ, і ви можете вільно пересуватися по місту, відкривати для себе щось нове і насолоджуватися краєвидами. Особливо красиво виглядає гра «SnowRunner», коли ви їдете по пустелі. Навколишнє середовище вражаюче обширне, в той час як моделі автомобілів відмінно опрацьовані.

Висновок

По суті, якщо об’єднати «Forza Horizon 4» і «American Truck Simulator», то результатом буде «SnowRunner». Гра з більш повільним темпом, з хорошим вибором транспортних засобів, поліпшень, локацій для дослідження і великою кількістю налаштувань.

Платформа: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows.

«SnowRunner» – мрія далекобійника