Трохи про гру «Dreams»

«Dreams» – гра в стилі пісочниці, яка відкриє ваш інноваційний розум, як тільки ви зрозумієте складність та масштаби цього проекту. Розробником гри виступила компанія Media Molecule, а видавцем компанія Sony Interactive Entertainment.

Прем’єра «Dreams» відбулася 14 лютого 2020 року.

Особливості гри

«Dreams» – це створення контенту, ігор, звукових доріжок, музичних партитур, короткометражних фільмів і всього, що може зібрати ваша уява. «Dreams» також є центром соціальних мереж для творців, де вони можуть голосувати за вподобані їм ігри, ділитися ними, спиратися на них і допомагати один одному.

За своєю суттю «Dreams» була створена з нуля як ігровий і креативний движок, що дозволяє новаторам створювати враження, що виходять далеко за межі ігор. Так, це гра, в якій є історія, безліч інструментів розробки та повнофункціональний мультивсесвіт, де ви зможете взаємодіяти з іншими іграми.

Безсумнівно, багатьом буде потрібен якийсь час, щоб усвідомити, наскільки блискучі люди в компанії Media Molecule розробили гру, яка дозволяє вам стрибнути в світ, де навіть найсміливіші думки людей можуть бути реалізовані.

Ігровий процес

Після запуску гри «Dreams» ви граєте за чортеня – маленьку пухнасту істоту, яка виступає провідником і натхненником на створення чудових речей. На його голові є маленька антена, яка використовується для взаємодії з об’єктами в меню та світі.

Ігровий процес «Dreams» допоможе вам стовідсотково використовувати свою уяву і розширити межі креативності. Розробники прекрасно знають, що не кожна людина народжується великим творцем чогось, тому вони вводять вас в цей процес поступово, допомагаючи розкрити всі ваші приховані таланти. Гра проробляє велику роботу по зміцненню вашої впевненості і переконання вас в тому, що ви здатні на більше.

Оскільки «Dreams» – це не типова гра, в якій необхідно досягти цілей для прогресування, вам надається декілька варіантів просування вперед. Перший з них «Dream Surfing». Тут ви зможете випробувати і оцінити творіння інших учасників гри, а також пройти своєрідне навчання. «Dream Surfing» дозволить вам знайти ігри різних жанрів, музичні партитури і треки, красиві твори мистецтва та багато іншого.

Наступна доступна пригода – «Формування мрії». Саме тут створюються всі творіння. У вашому розпорядженні буде величезна кількість варіантів та інструментів дизайну. Ви отримаєте докладні керівництва про те, як працюють основи: доступ до меню, навігація, використання інструментів, маніпулювання, створення і багато іншого.

Ви також можете взяти участь у двогодинній кампанії, включеній в «Dreams: Art’s Dream». В основному тут беруть участь розробники, що використовують ті ж інструменти, які включені в «Dreams».

Висновок

«Dreams» – це амбітна новаторська гра, яка домагається успіху на всіх фронтах, де інші зазнали невдачі. Компанія Media Molecule взяла все те, що вони проектували, розробляли і створювали протягом багатьох років, і перетворила це в досвід, який має нескінченні можливості для користувачів.

Хочете перевірити свій рівень креативності? Тоді вам точно підійде гра «Dreams».

Платформа: PlayStation 4.

Трохи про гру «Dreams»