У чому суть гри «Port Royale 4»?

Дорогі читачі, чи любите ви комп’ютерні ігри про піратів? Впевнена, що багато з вас виросли на таких піратських іграх, як «Sid Meier’s Pirates!». Ці ігри представляли собою суміш міського планування, економічного розвитку і ведення війн. У двох словах геймерам пропонувалися всі умови для створення своєї імперії, її розвитку та вдосконалення.

Серія комп’ютерних ігор «Port Royale» слідує цим же шляхом, об’єднуючи жанри стратегічної побудови світу з покроковими боями. Сьогодні пропоную вашій увазі нову гру серії – «Port Royale 4». Розробкою гри займалися компанії Gaming Minds Studios і Gaming Minds, а видавництвом компанії Kalypso Media, Kalypso Media Digital Ltd. та Kalypso Media USA Inc.

Чи гідну піратську подорож по Карибському морю запропонує нам гра 2020 року? Про це ми з вами і поговоримо, до того ж не в одній статті, адже мені є що вам розповісти про «Port Royale 4».

Сюжетна лінія гри

Дії гри відбуваються в XVII столітті, також відомому як Епоха вітрил. «Port Royale 4» занурить вас в життя невеликого портового містечка на Карибах, в якому вам належить стати губернатором.

Особливості початку ігрового процесу

Основним джерелом доходу і розвитку міста є торгівля. Але, тут все не так просто, як може здатися. Оскільки ви перебуваєте на островах, багато в торгових відносинах вирішує наявність флоту. Для його створення на початку гри вам буде запропонований лише один човен. Але, крім човна вам ще потрібен і хороший капітан для управління командою.

Для вибору капітана на початку гри вам буде запропоновано чотири персонажа: пірат, піратка, авантюрист і торговець. Ви також можете вибрати колір прапора і стандарт для його зображення.

У всіх запропонованих персонажів є дві переваги та один недолік. Наприклад, торговцю не потрібна торгова ліцензія, і він може вільно торгувати з усіма країнами в будь-який час. Але ось бойові кораблі для нього коштують в рази дорожче, і вам буде потрібно більше очок слави для їх розблокування, ніж іншим героям.

Багато хто подумає, що ці чотири нав’язані персонажа тільки псують гру в режимі пісочниці. Але запевняю вас, ви рідко будете бачити свого капітана, так що це спірне питання.

Варто відзначити, що перед тим, як відправитися в плавання, вам варто ознайомитися з керівництвом до ігрового процесу. На виконання всіх 10 навчальних посібників у вас піде приблизно година. Після цього ви будете мати гарне уявлення про складність завдання, що перед вами стоїть. Управління конвоєм, торговельні маршрути, виробництво і два епізоди морського бою в навчальному режимі ознайомлять вас з усіма особливостями управління грою.

Також вам важливо буде знати, що в грі є віце-король. Це персонаж, який відповідає за Карибські острови і в якійсь мірі ваш наставник. Він буде доручати вам завдання, які ви захочете виконати, оскільки це буде сприяти зростанню вашої популярності.

Навіть під час навчання виникають моменти, коли «Port Royale 4» місцями розчаровує через збої в роботі стандартних елементів гри. Наприклад, наведення курсора на деякі значки не дає ніяких підказок. Ще, наприклад, механіка простого жонглювання вашим флотом повинна виконуватися способом перетягування, а замість цього вам доведеться клацати індикатори і переміщати кораблі зліва направо. Точно так же, налаштування торгових маршрутів, яке вимагає повторення дій користувача, перш ніж гра почне виконувати відповідні завдання.

У наступній статті ми розкриємо вам всі секрети і принципи роботи торгівлі в грі «Port Royale 4».

Платформа: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows.

У чому суть гри «Port Royale 4»?