У що зіграти в переддень Нового року? Частина 1

Привіт, дорогі наші читачі! Напередодні Нового року скрізь панує святкова атмосфера: вулиці, будинки і магазини прикрашені гірляндами та новорічними атрибутами, в будинках пахне смачними мандаринками, а в душі кожен очікує найбільше та найчарівніше свято року.

Любителям пограти в комп’ютерні ігри також варто задуматися про те, щоб внести у своє хобі якісь святкові зміни. Це можна зробити, звернувши свою увагу на комп’ютерні ігри на новорічну та різдвяну тематику. Так ви ще більше поринете в атмосферу свята і допоможете улюбленим новорічним героям виконати свою велику місію.

Сьогодні ми зробили для вас добірку найкращих новорічних ігор, кожна з яких свого часу завоювала серця ігроманів.

«Daze before Christmas»

Багато хто скаже, що ця гра вже давно застаріла, адже видана вона була ще в 1994 році компанією Sunsoft. Але, чи так це? Давайте в цьому трохи розберемося.

Так, гра «Daze before Christmas» відноситься до популярного в той час жанру платформер. Зараз, звичайно ж, ринок геймідустрії завоювали шутери, екшени і стратегії. Але, згадувати про колись популярний жанр теж необхідно, тим більше що ця гра має прекрасний передсвятковий сюжет.

Що стосується сюжету, то ця гра здобула першість серед величезного асортименту новорічних ігор. Вам належить приміряти на себе роль самого Санта Клауса. Але, вся суть гри полягає не тільки в тому, щоб просто доставити подарунки дітлахам.

Виявляється напередодні Нового року якийсь лиходій на ім’я Містер Буран і його команда розполохали всіх ельфів (помічників Санти) і вкрали його плани на Різдво. Вам потрібно буде розшукати всіх ельфів і зібрати воєдино всі свої записи, щоб встигнути подарувати всьому світу Різдво.

Що стосується ігрового процесу, то тут він розділений на три рівні. Перший рівень, логічно, буде найпростішим. Другий рівень вже передбачає битву з босами. А ось третій рівень є вже найбільш професійним, де вам цілком належить насититися усіма обов’язками Санта Клауса.

Платформа: Sega Mega Drive / Genesis Super Nintendo.

«James Pond 2: Codename Robocod»

Це ще один платформер, але вже від британської компанії Millennium Interactive. Вийшла ця гра в 1991 році.

Сюжет гри перенесе вас до казкового селища Санта Клауса. Але, грати ви будете не за веселого старого, як в попередній грі. Вам належить узяти за себе роль супергероя на ім’я Джеймс Понд.

Головним вашим ворогом буде доктор Мейбі, який раз у раз творить зло. Але на цей раз він взяв у заручники все селище Санти і намагається зірвати Різдво у всьому світі. Доктор Мейбі захопив майстерню Санти, взяв у заручники його помічників, а деяких з них навіть загіпнотизував і змусив прислужувати на стороні зла.

Джеймс Понд повинен звільнити заручників, повернути всі іграшки і вигнати з селища злого доктора Мейбі. Для цього головний герой володіє справжніми суперздатностями: він може бігати по стінах і стелі, розтягуватися, як жуйка, стрибати на ворогів і підбирати різні предмети, що дають йому якісь бонуси або додаткові можливості.

У наступній статті ми з вами продовжимо говорити про цікаві новорічні ігри, і ви зможете поповнити свою колекцію святкових ігор.

Платформа: Sega Game Gear, Atari ST, AmigaOS, MS-DOS, Game Boy Advance, Nintendo DS, PlayStation, SEGA Genesis, Commodore 64.

У що зіграти в переддень Нового року? Частина 1