У що зіграти в переддень Нового року? Частина 2

У попередній статті ми почали говорити про ігри, на які варто звернути увагу в період новорічних свят. Ми з вами вже розглянули два платформера родом з 1990-х, а сьогодні поговоримо ще про декілька цікавих новорічних ігор.

«Duke Nukem 3D: Nuclear Winter»

І знову ми з вами почнемо свою добірку з гри 90-х. Але, на цей раз ми представимо вашій увазі не класичний для тих часів платформер, а шутер з масою жорстких картин.

Впевнена, що багато з вас подумають: як може поєднуватися кровожерливий шутер зі світлими новорічними святами? У грі «Duke Nukem 3D: Nuclear Winter» розробники використали неординарний підхід і звичних всім новорічних персонажів представили як ворогів.

Давайте ж поговоримо про сюжет гри, щоб ви могли зрозуміти, що і до чого. Наш головний герой – рятівник галактики Дюк Нюкем. Рік тому, в 1996 році, Дюк прогнав з Землі всіх інопланетян, які бажають захопити наші землі та наш розум. І тільки наш герой зібрався відсвяткувати Різдво, як йому приходить звістка про чергове повстання інопланетян.

На цей раз інопланетяни взяли під свій контроль всю службу Санта Клауса, а його самого перетворили на найсильнішого з ботів. Серед інших супротивників Дюка Нюкема ви побачите: збожеволілих ельфів-феміністок, страшних сніговиків та злих сніжинок.

Дюку Нюкему потрібно буде поступово битися, і перемагати всіх супротивників. Найсильнішим з них буде злий бот Санта Клаус. За знищення ворогів головний герой буде отримувати приємні бонуси у вигляді броні, боєприпасів та спеціальних можливостей.

Що вам точно сподобається в грі «Duke Nukem 3D: Nuclear Winter», так це святкова атмосфера. Ви побачите всіляку різдвяну символіку і відчуєте себе відповідальним за порятунок найголовнішого свята в році.

Платформа: DOS.

«Saints Row 4: How the Saints save Christmas»

Прийшов час нам поговорити і про сучасну гру. У 2013 році компанії Volition Inc. і Deep Silver представили геймерам незвичайну різдвяну історію. Гра відноситься до жанру екшен з елементами шутера.

Поговоримо трохи про передісторію подій, описаних в грі «Saints Row 4: How the Saints save Christmas». На Землю напали інопланетяни під керівництвом головного лиходія – Зіньяка. Вони знищили практично все. Крім цього Зіньяк, розуміючи, наскільки для Землі важливий Санта Клаус, помістив його особистість в матриці у новому світі, де Різдва просто не існує.

Постійні страждання створили в голові доброго різдвяного діда його злого двійника – Санта Клауза. Цей же персонаж ненавидить все, що пов’язане з Різдвом і його символікою.

Врятувати і повернути Санта Клауса доручено Святим. Це будуть сім різноманітних персонажів, які спробують перемогти зло і повернути світле свято, завдяки своїм надздібностями. В ході ігрового процесу ви зможете управляти будь-яким з семи Святих.

Битися головним героям належить з героями, які копіюють вигляд різних новорічних атрибутів. Це будуть і солодощі, і персонажі, і прикраси.

Ігровий процес в більшій мірі представлений проходженням по сюжетній лінії та битвами з противниками. Під час проходження гри ви відкриєте нову зброю, отримаєте нові значення досягнень і, якщо пощастить, відкриєте для себе секретні локації з безліччю сюрпризів.

У наступній статті ми з вами продовжимо говорити на тему цікавих новорічних ігор.

Платформа: Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360.

У що зіграти в переддень Нового року? Частина 2