У що зіграти в переддень Нового року? Частина 3

Дорогі друзі, ми з вами вже розглянули чотири чудові гри на новорічну тематику. Зараз ми розширимо список новорічних ігор ще трьома цікавими іграми.

«Dead Rising 4»

Першою грою, яку ми сьогодні розглянемо, стане хоррор «Dead Rising 4» від компанії Capcom Vancouver, що вийшов у 2016 році. Цю гру важко назвати доброю або святковою, але вона по-своєму занурить вас у різдвяну атмосферу.

Події гри відбуваються в альтернативному 2022 році. Грати вам належить за колишнього фотожурналіста Френка Веста. У недавньому часі головний герой на свої очі побачив перший спалах зомбі в невеликому містечку Уілламет. Після цього інциденту Френк перестав займатися журналістикою і влаштувався на роботу в коледж.

Волею долі головному герою знову доведеться потрапити в зомбі-містечко Уілламет. Тут Френку разом з невеликою кількістю людей доведеться боротися за виживання в атмосфері великого свята. Страшні події будуть відбуватися прямо на вулицях і в будинках, прикрашених і готових до святкування Різдва.

Ви в ролі Френка будете кидатися гігантськими подарунками або ж використовувати будь-яку вогнепальну зброю з вашого асортименту для боротьби з зомбі.

Платформа: Windows, Xbox One, PlayStation 4.

«Xmas Lemmings»

Як ми вже говорили раніше, 1990-ті роки найбільше популярні своїми платформерами. Ми з вами вже розглянули кілька яскравих прикладів цікавих платформерів на новорічну тематику. «Xmas Lemmings» – неодмінно одна з таких ігор, оскільки в своїх 1990-х вона стала культовою.

У цій грі вам належить управляти стадами різдвяних лемінгів. Ці створіння дуже дурні і весь час потрапляють в різні неприємні ситуації, які загрожують їм смертю: то вони надумають зістрибнути зі скелі, то влізуть на лаву… Ваше головне завдання – керувати стадом лемінгів, щоб всі вони залишилися в цілості й неушкодженості.

У цій грі вас чекає маса веселощів у прекрасній атмосфері: всюди буде сніг, замети, сніговики та різдвяні прикраси.

Платформа: DOS, Amiga.

«Santa’s Village»

А зараз ми з вами поговоримо, мабуть, про найбарвистішу і найдобрішу новорічну гріу з усіх, про які ми з вами вже поговорили. Нею стала гра для власників смартфонів під назвою «Santa’s Village».

Дії гри відбуваються прямо на Північному полюсі. Вам належить стати головним керівником роботи в селищі Санта Клауса. Від вас буде залежати практично все: створення і доставка подарунків, підготовка списку хороших і поганих діточок для Санти, догляд за оленями і т.д. Простіше кажучи, ви потрапите в справжню казку, де ельфи щосили трудяться над створенням іграшок, а Санта готується доставити їх дітям всієї Землі.

Але, не все так гладко. Час від часу на селище Санти нападають лиходії, які мріють зіпсувати Різдво. Так що будьте готові, що вам потрібно буде ще й їм протистояти. Звичайно, протистояння не буде таким, як, наприклад, в грі «Dead Rising 4» з кровопролиттям і вогнепальною зброєю, але відстояти своє селище потрібно буде постаратися.

Для цього ви зможете використовувати сніжки, побудувати міні-фортецю або розставити якісь пастки для ворогів. Головне – щоб вони не потрапили потайки в селище і не зіпсували підготовку до найважливішого дня в році.

Саме ця гра здатна подарувати вам справжній дух Різдва. Красива 3D-анімація, цікавий казковий сюжет і святкова атмосфера однозначно «запалять» у вас дух Різдва.

Платформа: Android.

У що зіграти в переддень Нового року? Частина 3