У що зіграти в переддень Нового року? Частина 4

Зараз, нарешті, ми з вами розглянемо останні три гри, які будуть гідні вашої уваги напередодні Нового року.

«Santa Rockstar»

Яким ми всі представляємо Санта Клауса? Це добрий старий, який більше всього на світі любить приносити подарунки дітям. Крім цього Санта надзвичайний добряк і його оточують вірні помічники – ельфи.

Чи можна уявити Санту абсолютно іншим? У цьому вам допоможе яскрава гра 2016 року від компанії Bekho Team. «Santa Rockstar», мабуть, єдина ритм-гра в нашій вельми немаленькій добірці комп’ютерних ігор на новорічну тематику.

В ігровому світі «Santa Rockstar» Санта Клаус представлений не милим старим на оленях, а зухвалим і крутим рок-виконавцем. У ролі Санти-рокера ви будете їздити по світовим турне, і збирати цілі табуни фанатів своєю мега крутою грою на гітарі.

Спеціально для гри «Santa Rockstar» були написані рок-кавери відомих різдвяних пісень. Цікаво подивитися на Різдво з іншого боку? Тоді гра «Santa Rockstar» саме для вас.

Платформа: Windows.

«Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage»

Гра «Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage» від компанії RuneStorm вийшла 13 грудня 2013 року. Тут ви побачите абсолютно нестандартну історію про Санта Клауса. Будьте готові, що це далеко не добра історія, тому дітям цю гру ми не рекомендуємо.

І так, Санта Клаус, втомлений від нескінченної кількості дитячих листів і різдвяних клопотів, зійшов з розуму. Так-так, вам не здалося, у головного земного добряка трапився нервовий зрив. В результаті цього Санта перевернув Північний полюс з ніг на голову, а багато його вірних помічників просто загинули.

Вам належить приміряти на себе роль співробітника компанії Polar Sanitation Inc. і навести порядок на Північному полюсі. Як ви зрозуміли, ця гра відноситься до жанру симулятор. Тому вам доведеться керувати прибиральником, щоб всюди повернулася чистота і порядок.

Головними вашими інструментами буде швабра, пилосос, ганчірка та інші матеріали. Але, не думайте, що ви будете займатися одним лише прибиранням. Насправді під час наведення порядку ви знайдете багато інформації про те, як Санта Клаус дійшов до такого стану.

У грі «Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage» доступний також багатокористувацький режим, де ви зможете наводити порядок разом зі своїми друзями.

Гра «Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage» покладає на вас важливу місію: навести скрізь порядок, щоб повернути веселе Різдво для майбутнього покоління.

Платформа: Windows.

«Snow Jinks»

Ну і на завершення поговоримо про просту і добру гру для власників iPhone та iPad, в яку вільно можуть грати навіть діти.

Весь ігровий процес дуже простий – ви будете влаштовувати битви в сніжки і бігати по різних локаціях. З самого початку гри вам потрібно буде вибрати собі одного з двох запропонованих персонажів – дівчинку Джилл або хлопчика Джека.

Ваш герой біля будинку побудує сніговика, а міські хулігани його зруйнують. Це і стане причиною всіх снігових боїв. Ви будете ганятися за хуліганами по всьому передріздвяному місту, і влаштовувати бої сніжками.

Як бачите, все дуже просто і весело. З плюсів цієї гри відзначимо красиві локації та відмінну графіку. З мінусів є те, що ви швидко помітите, що локації почнуть повторюватися.

Платформа: iOS.

У що зіграти в переддень Нового року? Частина 4