Все про гру «Crash Bandicoot 4: It’s About Time»

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні хочу поговорити з вами про грандіозне повернення колись популярної серії комп’ютерних ігор – «Crash».

«Crash Bandicoot 4: It’s About Time» – це восьма гра з основної частини серії «Crash». Розробником гри стала компанія Toys for Bob, а видавцем компанія Activision. Прем’єра гри відбулася 2 жовтня 2020 року.

Всі ми прекрасно розуміємо, що розробник новим випуском гри серії «Crash» намагається повернути колишню славу і довести, що «Crash» – серія якісних платформерів. Подивимося, чи вдалося це компанії Toys for Bob.

Сюжетна лінія гри

Дії гри відбуваються після подій «Crash Bandicoot: Warped», а точніше через десять років. Лиходії Кортекс, Н. Тропі та Ука Ука опинилися в пастці минулого. Доктор Кортекс відмовився від будь-якої надії повернутися в свій час, а Н. Трофі та Ука Ука раптово відкривають портал додому.

Тим часом Креш і Коко Бандикути (брат і сестра), головні герої гри, відпочивають на своєму рідному острові. Низку спокійних днів обриває раптове занепокоєння, що виникло на вершині гори. Креш і Коко, звичайно ж, повинні розібратися у всьому, що трапилося.

В ході розслідування Креш і Коко виявляють, що одна з чотирьох квантових масок недавно прокинулася. Все сталося через те, що Кортекс вкрав інші три маски. Тепер головним героям потрібно відправитися через час і простір, щоб знову зупинити Кортекса.

Як і в багатьох платформерах, користувачі тут не покладають особливі очікування на сюжет гри. Але, «Crash Bandicoot 4: It’s About Time» в цьому плані може вас здивувати. Вам однозначно сподобаються діалоги в кат-сценах.

Ігровий процес

Ті з вас, хто грали в «Crash Bandicoot N. Sane Trilogy» будуть відчувати себе тут як вдома – управління практично не змінилося. Креш і Коко, між якими ви можете перемикатися в будь-який час, прості в управлінні і з самого початку оснащені подвійним стрибком та ударом.

На кожному етапі гри ви повинні заробити дорогоцінні камені, які відкриють героям нові костюми. Зробити це можна виконавши шість певних завдань. Варто зазначити, що на кожному рівні є всього лише один дорогоцінний камінь, гарненько захований від головних героїв.

На відміну від попередніх ігор серії, вам потрібно тільки досягти кінця рівня, щоб прогресувати, в новій грі кристалів для збору немає. Розробники також відмовилися від варп-кімнат на користь більш лінійного розвитку на карті світу, як і в першій грі.

У кожного ігрового рівня є версія N Verted, яка візуально відрізняється і містить ще більше дорогоцінних каменів для збору головними героями. У кожному світі є від трьох до чотирьох рівнів.

У гру «Crash Bandicoot 4: It’s About Time» ви можете грати в двох режимах:

• «Modern» – просто ведеться підрахунок ваших смертей в процесі проходження гри;

• «Retro» – використовується класична система життів, де в разі смерті ви почнете рівень заново.

Навіть якщо ви досвідчений геймер в серії «Crash», я наполегливо рекомендую зіграти в режимі «Modern», запускаючи «Crash Bandicoot 4: It’s About Time» перший раз.

Також варто відзначити, скільки любові й турботи вкладено розробниками в цю гру. Музика запозичена з минулої частини, «It’s About Time» чудово вписується в улюблену трилогію. Крім проблем з новими ігровими персонажами, все здається правильним та поліпшеним. Рівні настільки добре спроектовані, що навчання до гри здається непотрібним. У грі навіть є кілька параметрів доступності, таких як відключення розмиття в русі, налаштування розміру і шрифту субтитрів або налаштування візуальних ефектів для користувачів з дальтонізмом.

Висновок

«Crash Bandicoot 4: It’s About Time» порадує нових і старих фанатів своєю стилізованою графікою, чудовим почуттям гумору і складним ігровим процесом. Незважаючи на те, що у нових персонажів є кілька проблем з управлінням, від початку до кінця гра представляє собою абсолютний вибух.

Платформа: PlayStation 4 Xbox One.

Все про гру «Crash Bandicoot 4: It’s About Time»