Все про гру «SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated»

«SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated» – пригодницька відеогра, яка є ремейком гри 2003 року. В основу гри ліг популярний мультсеріал «SpongeBob SquarePants» від телеканалу Nickelodeon.

Розробкою та видавництвом нової гри займалися компанії Purple Lamp Studios і THQ Nordic. Анонсована гра була в червні 2019 року, а її прем’єра відбулася 23 червня 2020 року.

Сюжет гри

Очевидно, що в центрі сюжету гри буде історія про Губку Боба Квадратні Штани і про його пригоди в Бікіні Боттом.

Планктон створив злого робота, який здатний генерувати машини. Але, цей робот відмовляється підкорятися господареві. Замість цього він створює та підпорядковує собі інших роботів. Губка Боб, Патрік і Сенді повинні перемогти роботів і врятувати Бікіні Боттом.

Ігровий процес

Геймплей відбувається за схемою відкриття нових рівнів і просування по ним. Щоб відкрити нові рівні і в кінцевому підсумку покласти край виробництву роботів, героям потрібно буде зібрати золоті лопатки.

Коли ви досліджуєте кожен рівень під морем, ви зустрінете таких знакових персонажів, як містер Крабс, Ларрі, Сквідвард, місіс Пафф та багато інших. Під час зустрічі у вас з ними буде весела розмова, як і в самому мультсеріалі.

Як і в грі «Super Mario 64», на кожному рівні «SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated» є кілька золотих та звичайних предметів для колекціонування.

На початку кожного етапу вам буде надана основна мета, до якої ви будете прагнути, і безліч дрібних завдань, які необхідно виконати на цьому шляху. Наприклад, місіс Пафф пропонує вам пошук рульового колеса, щоб громадяни могли евакуюватися на човнах, а трохи пізніше Ларрі попросить вас замінити його телевізійну антену. Всі ці, здавалося б, другорядні завдання роблять гру привабливою та цікавою.

Протягом всієї гри ви також будете стежити за шкарпетками Патріка і блискучими предметами (валютою гри), які можна обміняти на ще більшу кількість золотих лопаток. Щоб оживити обстановку, на деяких рівнях є унікальні прийоми.

Всі три ігрових персонажа мають унікальні рухи:

• Патрік може підбирати і кидати предмети;

• Сенді може ковзати і гойдатися за допомогою свого ласо;

• Губка Боб може використовувати свою майстерність видування бульбашок, щоб стріляти ними, грати в боулінг або розбивати об’єкти над собою.

В основному ви будете грати за Губку Боба, але в цей же час можете перемикатися на інших героїв. Губка Боб в процесі гри отримає нові можливості, а ось набори рухів Патріка і Сенді взагалі не розширюються.

Висновок

На закінчення скажемо, що гра про Губку Боба 2020 року вийшла чудовим ремейком неймовірно веселої гри. Гумор та радісний ігровий процес змусять вас посміхатися і отримувати задоволення від геймплея, незважаючи на те, що в грі є декілька технічних проблем.

Відмінними рисами гри «SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated» від її попередниці є:

• повністю перероблені візуальні ефекти;

• стереозвук замість оригінального моно;

• новий багатокористувацький режим;

• деякі елементи відновленого контенту;

• новий ігровий движок Unreal Engine.

Платформа: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows.

Все про гру «SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated»