Все про гру «Table Manners: Physics-Based Dating Game»

Знайомства є важливою частиною життя багатьох людей і всі ми хочемо, щоб цей процес проходив як можна краще. Ми хочемо створити приємне перше враження на свого супутника або супутницю, змусити їх сміятися та посміхатися, і встановити зв’язок, щоб зберегти відносини довгий час.

Світ комп’ютерних ігор і тут досяг успіху, адже зараз існує безліч ігор, в яких ви зможете перевірити і вдосконалити своє вміння знайомитися з іншими людьми. Сьогодні ми з вами і поговоримо про одну з таких ігор – «Table Manners: Physics-Based Dating Game». Варто відзначити, що компанія Echo Chamber Games спільно з Curve Digital випустили свою гру в дуже знаменний день – 14 лютого 2020 року.

Як грати в «Table Manners: Physics-Based Dating Game»?

Той, хто знайомий з такими іграми, як «Surgeon Simulator», зможе легко освоїти ігровий процес «Table Manners: Physics-Based Dating Game». Це зовсім не означає, що в цю гру легко грати, але якщо у вас вже є досвід управління, то ви будете мати тут перевагу. Головне, що вам потрібно зробити – це знайти хороший ритм між клавіатурою і мишкою, що допоможе вам грати природно і не створювати враження роботизованої істоти.

Що потрібно робити в «Table Manners: Physics-Based Dating Game»? Відповідь проста – ходити на побачення і заводити нові знайомства. Коли ви на побаченні, ви будете сидіти за столом навпроти вашого співрозмовника. Швидко після знайомства співрозмовник почне давати вам завдання. Іноді партнер прямо щось попросить, а іноді потрібно буде розпізнати натяк.

Незалежно від того, що говорить співрозмовник, кожен його запит представлений у вигляді рядка, який з’являється в лівій частині екрана. Він містить значки, які допомагають зрозуміти суть завдання, а також таймер, який показує, скільки у вас є часу на виконання завдання. Бажання партнера може бути будь-якими, в тому числі замовити гамбургер, поперчити стейк, налити вина, нагодувати тістечками і багато іншого. Так, деякі запити – це те, що вони могли б легко зробити самі. Але, ви ж хочете зробити все можливе, щоб ощасливити партнера і зав’язати тривалі відносини? Тоді змиріться і виконуйте всі забаганки.

Варто відзначити, що партнер може зажадати виконання декількох завдань одночасно. Тоді у вас буде кілька таймерів для відстеження. У такі моменти вам потрібно збалансувати кілька завдань і зосередитися на виконанні того, що закінчується першим або що простіше і швидше можна виконати.

Якщо ви провалили будь-які завдання, гра не закінчена. Ваше побачення трохи зіпсується, але якщо ви продовжите процвітати в усьому іншому, то ви надолужите це. До тих пір, поки ви не будете постійно пропускати кожен запит, співрозмовник вас не покине. Проте, партнер неодмінно піде, якщо ви облажаєтеся досить серйозно.

Поза фактичними побаченнями у вас є доступ до додатка «Blundr» на вашому телефоні. «Blundr» – веселий додаток для знайомств у грі, який ви використовуєте для пошуку побачень. Ви можете налаштувати його для пошуку чоловіків, жінок або будь-кого іншого. Ваш телефон завжди показує доступне побачення, і ви можете прийняти або відхилити його.

Відмова просто перенаправляє вас до іншої випадкової людини. Після згоди вони стають вашим активним побаченням. У вас може бути лише одне активне побачення за раз, але спілкуватися ви можете будь з ким.

У чаті у вас є тільки три варіанти: світська бесіда, жарт чи спокушання. При відповіді на повідомлення, у вас є три варіанти: підтвердити, відхилити або вибачитися. Натискання будь-якого з вищезазначених шести варіантів призводить до випадкового попередньо згенерованого повідомлення, яке відповідає вашому вибору.

Висновок

«Table Manners: Physics-Based Dating Game» – це гра на знайомства з навмисно хитрими елементами управління. Деяких людей може дратувати управління і дизайн гри, але шанувальникам «Surgeon Simulator» обов’язково сподобається.

Платформа: Windows.

Все про гру «Table Manners: Physics-Based Dating Game»