Все про набір ігор для вечірок «The Jackbox Party Pack 7»

Набори для вечірок «Jackbox» – це давня традиція на сімейних вечорах. У пакеті в цілому знайдеться щось для кожного члена сім’ї, навіть для людей, які ненавидять відеоігри.

Через рік після виходу шостої частини, «Jackbox» представила гру під номером сім. Ця гра складається з п’яти менших ігор, що входять в пакет – «Talking Points», «Blather’Round», «Quiplash 3», «The Devils and the Details» і «Champ’d Up».

У «Talking Points» може одночасно грати від 3 до 8 гравців. Кожен з них починає зі створення теми, додаючи одне або два слова в підказку. Потім кожен гравець вибирає тему, по якій буде виступати сам. Теми можуть бути практично будь-якими.

Поки один гравець виступає з промовою, інший – його помічник, вибирає картинки для кожного слайда. Решта ж гравців голосують за те, наскільки цікавим є виступ, натискаючи на своєму пристрої великий палець вгору або палець вниз.

Після виступу гравцеві нараховуються очки в залежності від залученості аудиторії, причому частина також дістається асистентові. Перемагає той, у кого більше очок.

«Blather’Round» говорить: «менше імпровізаційної комедії і більше дурниць». Тут одночасно можуть грати від 2 до 6 гравців. У кожному раунді одному гравцеві дається предмет з поп-культури, наприклад «Мобі Дік» або «Трансформери». Учасник повинен пояснити слово, збираючи підказки із заздалегідь підготовлених фраз.

Ця гра не сприяє спілкуванню, як інші ігри, але все ж доставляє масу задоволення. Декому може здатися, що спроби знайти хороші підказки дуже складні, але саме це і робить їх кумедними.

У «Champ’d Up» одночасно можуть грати від 3 до 8 гравців. Тут гравцям буде запропоновано намалювати своїх чемпіонів для «Friday Night» і «Grandma’s Housе». Це дуже дивна гра, особливо якщо ніхто з гравців не є художником. Але, все ж вона буде набагато веселіша з більш ніж 3 гравцями.

«The Devils and the Details» розрахована на 3-8 гравців. Це, мабуть, сама хаотична гра з усіх запропонованих «The Jackbox Party Pack 7».

Кожен гравець бере на себе роль члена сім’ї Демонів, які намагаються жити нормальним людським життям. У той час як у сім’ї є спільна мета на кожен раунд – поповнити рахунок сім’ї і не потрапити назад в пекло, окремо всі вони змагаються за найбільшу кількість очок.

Якщо ви виберете домашнє завдання, наприклад, замовлення піци або поїздку в господарський магазин, на вашому пристрої почнеться міні-гра, яку можна завершити, натиснувши, утримуючи і провівши пальцем по екрану. Для виконання деяких завдань може знадобитися кілька людей, одному треба буде прочитати вказівки іншому, тому гравцям доведеться відчайдушно координувати свої дії і допомагати один одному.

Найбільша кількість балів присуджується за егоїстичні дії, такі як перегляд телевізора. Однак, якщо занадто багато людей виконують егоїстичні завдання, це в кінцевому підсумку зменшить сімейний бал, який повинен пройти певний поріг, щоб перейти на наступний рівень. Інші гравці теж можуть зупинити ваші егоїстичні дії, тому все це дійсно підкреслює аспект співпраці.

Нарешті, в складі «The Jackbox Party Pack 7» є «Quiplash 3». Гра розрахована на 3-8 гравців. Тут гравці придумують жарти у відповідь на фрази. Два уїдливих зауваження у відповідь на одну і ту ж фразу протиставляються один одному, в той час як інші гравці голосують за свого фаворита.

Перемагає той, хто набере найбільшу кількість очок в кінці.

Висновок

«The Jackbox Party Pack 7» – черговий фантастичний збірник міні-ігор для вечірок, в якому кожен знайде щось для себе.

Платформа: Windows, PS4, Xbox One, Nintendo Switch.

Все про набір ігор для вечірок «The Jackbox Party Pack 7»